Enda Dergi Mart Sayısı Yine Dopdolu!

Enda Dergi Mart Sayısı Yine Dopdolu!

Enda Dergi Mart Sayısı Yine Dopdolu!

Türkiye’nin önde gelen moda ve stil dergisi Enda’nın Mart sayısı okuyucularıyla buluştu. Çıktığı günden buyana zengin içeriğiyle dikkat çeken, beğeni ve ilgiyle okunan derginin, yeni sayısı da yine dopdolu. Enda’nın bu ayki içeriğinde sektör haberlerinden moda dünyasına, tasarımcılarla yapılan söyleşilerden markaların faaliyetlerine, koleksiyon çekimlerinden sektörün önde gelen aktörleriyle yapılan röportajlara kadar okuyucuların zevkle okuyacağı birçok konu yer alıyor.

Dergi okurları için yeni bir ayı karşılamanın en heyecanlı yanlarından biri, koşarak gazete bayilerine gidip yepyeni kapaklarda kimlerin olduğunu incelemektir. Dergi sayfaları Mart ayında çok daha hızlı çeviriliyor. Nedeni ise yaklaşan yaz mevsimi ile gelen düğün sezonu! Enda Mart sayısında; 2014 gelinlerine özel gelinlik modelleri ile bu ay karşımızda. Birbirinden özel tasarımlar gelin adaylarını tam kalbinden vuracağa benziyor.

Enda “Büyük Zatlar” köşesinde hayatını Kur’an okumaya, İslam’a ve hizmete adayan büyük İslam alimi Gönenli Mehmet Efendi‘ye yer verilmiş.

Tamamı kuşe kağıda basılan ve aylık yayınlanan Enda, zengin içeriğinin yanı sıra Mart ayının sonuna kadar abone olacak okuyucularına “abiye” hediye ediyor. Evet, şaka değil, bu ay sonuna kadar Enda’ya abone olan herkese abiye takım hediye! Abone olmak için www.endadergi.com web adresini tıklamanız veya 02164786094 nolu telefonu aramanız yeterli. Aynı zamanda Enda Dergisi’ne tüm D&R’larda ve dergi bayilerinde ulaşabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *