Armine 2014 İlkbahar-Yaz Pardesü Modelleri

Armine 2014 İlkbahar-Yaz Pardesü Modelleri

Armine 2014 Pardesü Modelleri

Geçtiğimiz sezon koleksiyonu ile kendinden bahsettiren Armine 2014 ilkbahar yaz pardesü modelleriyle takrar kendinden bahsettirecek gibi gözüküyor. Sizin için 2014 ilkbahar yaz pardesü modellerini mercek altına aldık.

Armine 2014 İlkbahar Yaz Pardesü Modelleri bu sezonun sıcak enerjisini adeta üzerinde taşıyor. Şık ve zarif modeller, yeni sezonda stil giyinmek isteyen hanımların öncelikli tercihi olacak şıklıkta. Armine pardesü modellerinde şık detaylarla hareketlendirilen tasarımlar, sezonun dikkat çeken parçalarından olacak.

Armine 2014 Pardesü Modelleri

Armine 2014 İlkbahar Yaz Pardesü Modelleri’nin en baştaki özelliği, tesettür normlarının iyi stilize edilmiş olması ve kreasyonun bütününde bir üslubun tarz olarak hanımefendilerin takdirini kazanmasıdır.

Armine koleksiyonunda bütün renkleri kullanmış olup, bütün modellerin her parçası için tasarımında detaylara önem vermiştir. Armine minimalist çizgilerin yanı sıra, şık tasarımlarla da beğeneceğiniz pardesü modellerini bu sezon sunuyor. Yakalarında, ceplerinde, düğmelerinde, ve modellerin modernize edilmesinde aynı ruh hakimdir.

Armine 2014 Pardesü Modelleri

Bir pardesünün kesiminde iki ayrı kontrast renklerin bazı modellerde simetrik, bazılarında asimetrik olarak kullanılması şıklık ve zarifliğin tasarımlardaki zengin duruşundandır. Onun için Armine marka olarak, her mevsim farklı bir zenginliğe sahiptir. Ve her mevsim model model pardesüleri ve ipek eşarpları bir çok hanımefendinin takip ettiği  bir markadır.

Umarım Armine pardesü ve eşarplarını sizler de beğeneceksiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir