Biraz Resmiyet, Biraz Ciddiyet

Biraz Resmiyet, Biraz Ciddiyet

Çalışan kadınlar için ofis ortamlarında resmiyet ve ciddiyet ne kadar önemliyse, ev hanımı ya da öğrenciler içinde, zaman zaman resmi ortamlara girme durumu yaşanır. Günlük ve rahat kombinler bu günler için düşünülmemelidir. Bugüne özel hazırladığımız sizi daha ciddi bir ortamın beklediği mekana göre taşıyabilecek birbirinden farklı kombin önerilerimize bakmaya ne dersiniz?

Resmi Ortamlarda Giyilen Siyah Renkli Kombinler

Tunik: Missoni, Kaban: Donna Karan, Çanta: Tamara

Siyah hep en ön sırada

Resmi ve ciddi ortamlar deyince aklımıza ilk gelen renk her zaman siyahtır. Aslında siyahın kolaycılığına ve şıklığına sığınıyor da olabiliriz. İtiraf edelim siyah bizim içinde favori renk ve en iyi kombinlenecek ton. Ama simsiyah bir kombini de hiçbir zaman önermiyoruz. Siyahın hakim olduğu kombinimize enerji ve canlılık katması için pembeyi ilave ediyoruz. Siyah, kumaş pantolon ve uzun tuniğimiz sizi böyle ortamlarda taşıyabilecek kombinlerin başında geliyor.

Resmi Ortamlarda Giyilen Gri Renkli Kombinler

Etek: Kayra, Kaban: The Row, Çanta: Saint Laurent

Balık etek formunda şıklık

Balık etekler şık olduğu kadar herkes tarafından giyilmesi zor etek modellerinin başında gelir. Gerçekten ince ve zayıf bir vücut yapınız varsa, bu eteği tercih edebilirsiniz. Balık etekli kombinimizi akşam yemeklerinde ya da daha şık olmanızı istediğiniz ortamlarda farklılık olsun diye tercih edebilirsiniz. Eteğin üzerindeki puantiyeler ise size daha özel bir şıklık katacak.

Resmi Ortamlarda Giyilen Uzun Etek Kombinleri

Etek: Tibi, Eşarp: Aker, Kaban: Calvin Klein

Pileli eteklerle gelen zarafet

Son birkaç sezondur pileli eteklerin trendlerin arasında olduğunu ve en çok tercih edilen etek modellerinin başına geldiğini hepimiz biliyoruz. Ölçülü giyimi tercih eden tüm kadınlar için pileli etekler, şıklığında ilk adreslerinden. Petrol yeşili pileli eteğimizi basic bir triko ile kombinliyoruz. Özellikle böyle bir kombinde şık bir kolye takmalısınız. Floral desenli ipek eşarbımız kombinizin hareketli noktası.

Resmi Ortamlarda Giyilen Kareli Etek Kombinleri

Etek: DKNY, Gömlek: Kenzo, Kaban: Burberry

Kareli desen

Eteklerde yer alan desenler kombinlerinizi daha enerjik bir görünüme kavuşturur. Özellikle gençlerin çok sevdiği kareli desen, eteğimizin görüntüsüne ayrı bir duruş kazandırmakta. Beyaz gömlek eteğimizin tamamlayıcısı. Sizler de resmiyet ve ciddiyet gerektiren ortamlarda benzer kombinler hazırlayabilir, şıklığınızı zamana göre ayarlayabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *