Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Kombinlerde Renk Dengesi

Kombinlerde Renk Dengesi

Biz kadınlar için kombin yapmak hem kolay görünür, hem de zor. Kendi stilinizde, sizinle en iyi uyumu sağlayacak kombinleri hemen yaparsınız. Ama bazen daha özel model ve renklerle en doğru kombine imza atmak istersiniz. Kombinlerde renk dengesi, şıklığa imza atmak için önemlidir. Unutmayın özel kombinler, doğru renklerle yapıldığında bir bütünlük sağlayacaktır.

Ekru Renkli Abiye Kombin

Etek: Charlie Brier, Kürk: Oscar de la Renta, Eşarp: Saint Laurent

Ekrunun naif ruhu

Ekru renk, yaz rengi olarak düşünülse de sonbahar mevsimi içinde kombinlerde kendisine yer bulacak çok özel tonlardan. İlk kombinimizde ekru ve beyazın saf duruşuna vurgu yaptık. Bu saf duruşu biraz siyahla canladırmak istedik. Kombinimizdeki eteğimiz tasarımı ve kumaş dokusu ile çok özel. Eteğimizdeki bu gizemi, yine aynı tonlarda ekru siyah puantiye ile daha çok canlandırmayı tercih ediyoruz. Çantamız ise renk ikilemesinden dolayı kombinimizdeki önemli diğer bir detay.

Gri Renk Uzun Etek Kombini

Etek: Rosie, Eşarp: Valentino, Panço: Prebal

Trend renk: Gri

2014 2015 Sonbahar Kış renk trendleri arasında grinin önemli bir yeri var. Biz de trendleri düşünerek, ikinci kombinimizde griye yer vermek istiyoruz. Gri dar kesim eteğimiz duruşu ile çok modern. Kombinlerde renk dengesinin doğru odaklama olması için -üçüncü bir rengi kombinde kullanacaksak- etek tercihlerimizi açık tonlarda gömleklere birleştirmeyi düşünmeliyiz. Biz de beyaz klasik bir gömleği bu kombinde özellikle kullandık. Cam göbeği mavi tonlarındaki eşarp ve çanta ise kombin dengemizde önemli bir ayak.

Fuşya Balık Etek Kombini

Etek: BT Burgundy, Ceket: Diana Von Furstenberg, Ayakkabı: Gucci

Balık etek ve fuşya

Çoğu zaman canlı renklerin enerjisini üzerimizde hissetmek isteriz. İşte böyle zamanlarda koyu fuşya imdadınıza yetişebilir. Eteğimizin tasarımı özelliği ile farkındalığını ortaya koyarken, fuşya rengi buna eşlik edince cidden enerjisi yüksek bir görüntü çıkıyor. Fuşya kendi içerisinde baskın bir renk olduğundan, böyle bir kombinde sadece açık tonlardaki diğer renkleri kullamayı tercih ediyoruz. Kombinimize eşlik eden diğer renkler ise beyaz ve ekru.

Siyah Beyaz Uzun Etek Kombini

Etek: Saint Laurent, Çanta: Balenciaga, Kaban: Etolie

Farkındalık: Siyah-beyaz

İtiraf edelim siyah ve beyaz renkli kombin hazırlamak bizim için çok kolay. Siyah beyaz kombinlerde sadece bu iki rengi kullanabileceğiniz gibi, üçüncü bir rengi kullanmanızda da hiçbir mahsur yok. Siyahın etkili ve asil renk tonunu en iyi beyaz tamamlıyor. Bu muhteşem iki renk birbiri ile en iyi uyumu bize gösteriyor. Siz de siyah ve beyazın klasik şıklığını her zaman kombinlerinizde düşünebilirsiniz.

2 Yorum Bulunuyor

  • Hilal
    2014-09-16 | Permalink |

    Gri şal prebalı nerden bulabiliriz

  • fatma uyanbaba
    2015-05-06 | Permalink |

    somon rengi tunik ve tam ortasından beyaza yakın bir parça çıkıyor yaz düğünü için bunu nasıl kombinleyebilirim lütfen farklı önerilerinizi bekliyorum

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *