İftar Davetlerinde Kombinler Sadelikten Yana

İftar Davetlerinde Kombinler Sadelikten Yana

İftar için Kombin ve Kıyafet Modelleri

İkili Takım: Allday – Satın Al

Yaz mevsiminin ilk ayını on bir ayın sultanı Ramazan‘la karşılıyoruz. Kalabalık ve neşeli iftar sofralarında, eş dostla buluşmalar başlıyor. İftar davetlerine yakışır en özel iftar daveti kombinleri, gelin beraber keşfedelim.

İftar için Kombin ve Kıyafet Modelleri

Elbise: Allday – Satın Al

En Doğru Seçim Elbise

Yaz mevsimine adım atar atmaz, sıcak ve nemli hava kendini iyiden iyiye gösterdi. Bu sıcak günlere denk gelen Ramazan ayında, kıyafetlerimize özen gösterirken incecik mevsime uygun seçimler yapmak en doğru tercih. Hem ayın ulviyetine uygun hem de konforlu bir seçim olacak elbiseler, iftar davetlerinde de vazgeçilmezimiz olacak.

İftar Kombinleri 2016

Etek: Chloé

Stil Kalkanı Bol Seçimler

Elbise tercihlerinizde bol kesim, vücuda kesinlikle oturmayan, sportif tercihler yapın. Renk cümbüşüne yer vermeden, minimalist çizgideki tasarımlar iftar davetlerinizde adeta stil kalkanınız olacak. Sezonun yükselişini yansıtan bol tasarımlar, güçlü stilin baş rollerinden.

İftar Kombinleri 2016 Yaz

Elbise: Merchant Archive

Sade ve Şık Gömlek Elbiseler

Sezona hızlı bir giriş yapan gömlek elbiseler yazı tüm rahatlığıyla karşılıyor. Bluz ve tunik şeklinde kullanımına alışkın olduğumuz gömlekler, yıllar süren duruşundan uzaklaşarak ayak bileklerine kadar uzuyor. Sportif görünümlerine eşlik eden şık detaylarsa iftar sofralarına yakışır, sade bir tercih oluyor. İster önü açık kap şeklinde, isterseniz de elbise haliyle kullanabileceğiniz bu trend, kreatif haliyle cazip bir seçenek.

Latifa Tesettür Spor Elbise Modelleri 2016 Yaz

Rahatlıkta Son Nokta

Yazı baskılı, spor kumaşlı elbiseler yeni sezonda en şık halleriyle sunuluyor. Sadelik, rahatlık ve şıklığın buluştuğu elbiseler, iftar davetleri için de uygun tercihlerden.

Elbiselerle beraber kullanabileceğiniz upuzun yelek ve ceketler de spor tavrınıza gösteriş katacak parçalar. Sadeliğinizi dikkat çekici renkler yerine, farklı kesimler ve dış giyim ürünleriyle hareketlendirmek en doğru yol olacaktır.

Ramazan İfatraları için Kıyafetler

Etek: Needle & Thread

Vazgeçilmez Etekler

Yaza uygun incecik bir tercih olmasının yanında sporluktan biraz ötede şıklığa vurgu yapan seçimler iftar davetlerinin şık sofralarına yakışacak. Bu şıklığı ister elbiselerle verin isterseniz de eteklerle. Kalem, piliseli ya da A kesim eteklerin son dönemdeki popülaritesinden yararlanın.

İftar için Kombin ve Kıyafet Modelleri

Yelek: İpekyol – Satın Al

Yer Çekimine Yenik Yelekler

Tercihini yeleklerden yapmak isteyenlerse, neredeyse elbise boyundaki tasarımları tercih ederek iftar davetlerine yakışır bir seçim yapabilir. Yazın coşkusunu veren etnik desenli uzun yelekler, yer çekimine yenik düşen halleriyle şıklıkla beraber minimal tavrı da sergiliyor.

İftar için Kombin ve Kıyafet Modelleri

Trençkot: İpekyol – Satın Al

En İyi Arkadaşlar

Sezonun olmazsa olmazları arasında bahsetmek usanmadığımız bol pantolon ve tunik ikilisi de iftar davetlerinin minimal ve şık tercihi olacak. Kombinleme sıkıntısı yaşamayağınız bu takımlar, mutlaka sahip olmanız gerekenler arasında. Farklı buluşmalarla kreatiflik de sunan bu ikili iyi arkadaşlarımız. Üzerine alacağınız ve her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz İpekyol 2016 yaz koleksiyonundan seçtiğimiz trençkot ise hemen hemen her kombine keyifle arkadaşlık edebilir.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir