Çiçekli Eteklerle Bahar Havasında Kombinler

Çiçekli Eteklerle Bahar Havasında Kombinler

Çiçekli Eteklerle Bahar Kombinleri

Baharla birlikte açmaya başlayan çiçekler eteklere de sirayet ettiyse rengarenk kombinler yapmaya başlayabiliriz demektir. Çıtı pıtı çiçek desenlerinin hareket kattığı etekleri kimi zaman mini düğmeli hırkalarla kimi zaman beyaz gömlek üzerine içinde ki herhangi bir renkten ceketle kombinleyerek bahar aylarında gündüzden akşama şıklık yarışına katılabiliriz.

Betül Gedik Çiçekli Etek Kombini

Baharlık Hırka ve Eteklerle 3 Kombin önerimizden sonra ofiste ya da davette hareketlerinizi kısıtlamayacak etek tasarımlarını mercek altına almaya devam ediyoruz. İşte sezonun gözdesi çiçekli etekler nerede ve nasıl giyilir sorusunun cevabı olacak tesettür kombin önerileri…

Çiçek Nakışlı Etek Kombini

Çiçeklerin İç Açıcı Güzelliği

Çiçekli eteklerin albenisine yenik düşmeyen var mı? Hele bir de bu çiçekler nakış işlemeli ise… Herkesin dolabında mutlaka bu eteklerden olmalı. Sezon boyu üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz kadar rahat ve bir o kadar da iç açıcı bu kombine beyaz önden düğmeli mini bir hırka eşlik ediyor. Askılı küçük çantayla son dönemde trend toka kapamalı babet ve desenlerini gökyüzünden ilham alan eşarp… Baharda çiçekli eteklerle şık olmak işte bu kadar kolay.

Mango Çiçekli Etek

Mavi Desenli Etek
Çiçekli Uzun Etek
Desenli  Saten Etek

Dolabınıza Çiçek Açtıracak Etekler

Pembe, mavi, yeşil çiçek desenlerinin süslediği etekler dolaplara baharı getirmeye kararlı. Baharda bu eteklere sahip olup bütün sene çiçek açtıracak kombinler yapmaya ne dersiniz? Baharda merserizelerle, yaz mevsiminde gömleklerle havalar soğumaya başladığında kazaklarla bu etekleri kombinlemeye devam edebilirsiniz.

Çiçek Detaylı Etek Kombini

Düğmeli Hırka
Ayakkabı

Çiçekten Brode Detaylar

Bahar gelip her yer çiçeklenir de kombinler bezenmez mi? Elbette bezenir bazen nakış olarak çıkar karşımıza bazen fırça darbesiyle boyanmışçasına bazen de brode detaylarda… Belden pilili ve fistolu eteğin aynı tonlarda hırka ile birlikteliği takım ruhunu da beraberinde getiriyor. Siyah saplı ekru çanta ve yine nude tonlarda arkası açık minik topuklu ayakkabılar işte bahar havasında bir kombin daha hazır. Bir beyaz şal ile taçlandırmadan olmaz tabi.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir