Baharlık Hırka ve Eteklerle 3 Farklı Kombin

Baharlık Hırka ve Eteklerle 3 Farklı Kombin

Baharlık Hırka ve Etek Kombini - Hülya Aslan

Sezonunun öne çıkan trendlerinden –bizim ise her sezon vazgeçilmezimizuzun etekler, bahar aylarında hırkalar ile bir araya gelerek yine  en özel stillere ve kombinlere damgasını vuruyor. Kalın kazaklardan incecik trikolara geçiş yaptığımız bahar mevsiminin serin günlerinde ısı dengesini sağlayacak hırkalar, salaşlık tuzağına düşmeden şıklığı yakalamaya yardımcı oluyor. Güneşli ama serin nisan ayında kararsızlığa düşmeden doğru tesettür kombini yapmak için gelin ilham verecek önerilerimize bir göz atın.

Çizgili Hırka ve Pilili Etek Kombini

Çizgili Hırka
Pilili Etek
Çanta
Ayakkabı

Çizgini Belirle

Bahar trendlerinin en konuşulan ikilisi, pileli etekler ile çizgili hırkalar oluyor. Dolaplarda mutlaka bir tane olması gereken şifon kumaşa sahip şık pileli eteklerin, çizgili hırkalar ile eşleşmesi zıtlığın gücünü bir kere daha kanıtlıyor. Bu kombinde günlük şıklığı sağlamlaştırmak için toka kapamalı ayakkabıları unutmayın. Ayrıca, siyahla tartışmasız uyum içerisinde olan ekru, bej, beyaz renklere sahip çantaları tercih edin.

Çizgili Hırka ve Evaze Etek Kombini

Çizgili Hırka
Pilili Etek
Çanta
Ayakkabı

Parlak Dokular Kat

Çizgili hırkalar sezonda revaçtayken bir de evaze beyaz etekle kombinleyin. Bu ikili hem hafta içine hem de hafta sonu için mükemmel seçim. İster ofiste kısa topuklularla ister arkadaşlarla buluşmaya giderken sneaker’larla ya da gündüz iş, akşam bir davet diyorsanız rugan ayakkabılarla tamamlayın. Metalik dokuda çantayla kombine bir doz parlaklık katın.

Ekru Hırka ve Pilili Etek Kombini

Düğmeli Hırka
Pilili Etek
Çanta
Ayakkabı

Vintage Görün

Mücevher görünümlü düğmeleri, incecik triko dokularıyla geçmişten çıkıp gelen hırkalar yeniden moda dünyasına atılıyor. Bel hizasında biten bu zarif parçaların vintage görünümlerine şık ve modern eşleşmeler çok yakışıyor. Mesela, düğmeli bu şık hırkayı pilili etek, siyah çanta ve bilekten bağlamalı aynı zamanda fiyonk detaylı topuklu ayakkabılarla kombinleyin. Doğadan ilham alan desenlere sahip eşarpla da stilinize farklılık katın.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir