Roman 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Roman 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Roman 2014 2015 Sonbahar Kış Giyim

Kadınların en çok beğendiği markalardan birisi olan Roman, 2014 2015 Sonbahar Kış sezonunda yeni modelleri ile vitrinlerde yerini almaya başladı. Roman yeni sezon koleksiyonunda her kadının özgüvenli bir şekilde taşıyacağı özel tasarımlarla geçmişten günümüze yolculuğa çıkarıyor. Roman çizgilerindeki modern havayı, 90’lı yılların feminen romantikliği ile yorumluyor. Ayrıca maskülen tasarımlardaki özenli şıklıkta göz dolduruyor.

Roman 2014 2015 Sonbahar Kış Giyim

Koleksiyonda sıkça gördüğümüz romantik duruş, belden açılan midi elbiseler, geniş vatkalı üstler ve kemer detayları dönem şıklığının feminen silüetine atıfta bulunurken, ceket ve paltolarda kullanılan pastel renklerdeki tüylü yüzeyler dönemin nostaljisini bugünün modern çizgisiyle birleştiriyor. Aktif şehirli kadının gardrobunda sürekli bulunduracağı zamansız parçalar hakim. Kısalan ceketler, sokak modasını yansıtan parka ve yelekler, net ve militer kesim pantolon ve kabanlar maskülen duruşun tamamlayıcıları…

Roman 2014-2015 Sonbahar Kış Modelleri

Kaliteli, son teknolojik yöntemlerin kullanıldığı cesur kumaş seçimleriyle kış aylarına giriş yapan Roman, göz alıcı jakar ve empirmeler de kışın kasvetine bir başkaldırı niteliği taşıyor. Empirmelerde kullanılan canlı renkler modern tabloları anımsatırken, jakar kumaşlardaki gold etkisi daha lüks ve cesur bir etki yaratıyor.

Koleksiyonda öne çıkan önemli temalar;

Neoprene Etki: Esnek yapıları itibariyle rahat kullanım imkanı sunan scuba kumaşlar, Roman koleksiyonunda canlı renkleri ve lazer kesimli detayları ile ön plana çıkıyor. Bu kış neopren etek, sweatshirt, elbise, dar paçalı cigarette pantolanlar, soğuk kış günlerinde kasvetli havalara inat canlı tonlarıyla saks, fuşya, kırmızı, sarı ve yeşil en çok kullanılan renk paletiyle koleksiyonda yer alıyor.

Roman 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Grafik ve Deri Etki: Özellikle asimetrik kesimli ve farklı dikiş uygulamaların birleşmesiyle tasarlanan deri grubu 90’lar havasında güncelleniyor. Dantel ve ipek grubunun feminen hissi deri tasarımlar ile güçlü kadınlar yaratıyor. Semboller ve grafik desenler de bu sezonun da öne çıkan trendleri arasında. Roman koleksiyonunda ise ağırlıklı siyah ve beyaz renklerinin geometrik oyunlarına tanıklık ediyoruz.

Roman 2014 2015 Sonbahar Kış Giyim

Pastel ve Denim Etki: Roman’ın kış koleksiyonunda yer alan pastel renkler sezonu sakin ve romantik geçirmemize yardımcı olacak. Özellikle mont, kaban, pardesü, kazaklar, tek parçalar ve pantolonlar farklı kumaş ve materyallerle karşımıza çıkıyor. Stil ipuçlarını 90’lardan alan Roman koleksiyonunda yüksek belli Jean pantolon, bluz, etek ve elbise seçenekleri de görmek mümkün.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *