YeşilTopuklar - Online Alışveriş

İstanbul’un En Popüler 10 Tesettür Giyim Butiği

İstanbul’un En Popüler 10 Tesettür Giyim Butiği

Tesettür Giyim butikleri ve Mağazaları İstanbul

Alışverişe çıkmadan önce İstanbul’un en popüler tesettür giyim butiklerine göz atın! Sezon trendlerini vitrinlerine konuk ederken en özel tasarımları askılarına özenle yerleştiren butikler, tesettürlü kadının her türlü giyim ihtiyacını karşılıyor.

Gündüzden geceye, spordan şık stile, ne ararsanız bulacağınız butikler gerek mağazada gerekse sosyal medyada müşterileriyle ilgi alakayı en üst seviyede tutuyor. Siz de İstanbul’un en popüler 10 tesettür giyim butiğini yazımızda keşfedin.

Tesettür Giyim butikleri ve Mağazaları İstanbul

Studionish: Şehrin sevilen butiklerinden Studionish’in yeni adresi, Bahçelievler. İnvee, Senna Desing, Touche, Garzia, Qupra, Baqa, Noi ve onlarca markanın tasarımlarını barındıran butik, İnstagram hesabını da oldukça aktif kullanıyor.

Adres: Bahçelievler mah. Adnan Kahveci Bulvarı, 30/3A Bahçelievler

Butik Hare: Tesettürlü kadının her türlü giyim ihtiyacına cevap veren butiklerden biri de Butik Hare. Elbiseden feraceye, abiyeden şal ve eşarba kadar, bir alışverişte neye gereksinim duyacaksınız, burada bulabilmeniz mümkün. Butik, sosyal medya hesabını da aktif kullanarak takipçilerini memnun ediyor.

Adres: Mimar Sinan Cad. No: 73 Çekmeköy Mağazası
Adres: Metrokent 5. Etap, No:15 Başakşehir Mağazası

Tesettür Giyim butikleri ve Mağazaları İstanbul

Terzi Dükkanı: Sezon boyu ihtiyacınız olacak her parça tek bir butikte, Terzi Dükkanı’nda toplandı. Trend parçaları ve moda renkleri askılarda göreceğiniz butikte, en sevilen tasarımcıların koleksiyonlarını bulacaksınız.

Adres: Adnan Kahveci Bulvarı, Ömür Sitesi, Bahçelievler

Butik Moor: Yeni butikler arasında olmasına rağmen popüler listesine giren Butik Moor, geniş ürün yelpazesiyle beğeni topluyor. Kuaybe Gider, Yeşim Özcan, Baqa, Touche, Tdee, Nars, İnvee ve daha onlarca markayı sergileyen Moor, geç saatlere kadar hizmet vermesiyle de “nöbetçi butik” olarak tanınıyor.

Adres: Çalışlar Cad. No: 58 Bahçelievler

Mağaza Kadınca: İstanbul’un en popüler butiklerinden Mağaza Kadınca, her zaman en özel parçaları barındırıyor. Kusursuz feracelerden tutku uyandıran elbiselere ne ararsanız bulacağınız butiğin mutlaka göz atmalısınız.

Adres:  Bulgurlu Mahallesi Bağlar Caddesi No:41, Ekşioğlu-özyener Sitesi I Blok Dükkan:2

Tesettür Giyim butikleri ve Mağazaları İstanbul

Modakolik: Şehrin sevilen butiklerinden Butik Modakolik, 4 farklı şubesiyle hizmeti zirveye çıkaranlardan. Tesettür markalarının koleksiyonlarını mağazalarında sunarken ithal ürünlere de yer veren Modakolik, İnstagram hesabını aktif kullanarak memnuniyeti üst düzeyde tutmayı başarıyor.

Adres: Şube1: Çalışlar Cad., Bahçelievler – Şube2: Metrokent, Başakşehir – Şube3: Kavaklı Konakları, Beylikdüzü – Şube4: Nevada Steak House, Başakşehir

Saadet Butik: Sadece Anadolu Yakasının değil tüm şehrin sevilen butiği olan Saadet Butik, tesettürlü kadının giyimine stil katacak parçaları barındırıyor.

Adres: Kısıklı Mah. Emniyet Sok. No: 34 Çamlıca

Tesettür Giyim butikleri ve Mağazaları İstanbul

Hilye Stil: Hilye Stil, tesettürlü kadının günlük yaşamına güçlü bir görünüm katacak her türlü tasarımı mağazasında bulunduruyor.

Adres: Bulgurlu Mah. Bağcılar Cad. No:26B Çamlıca

Türkan Çelik: Baqa, Naki Maskara, Red Show, Mimya ve daha onlarca markayı bulabileceğiniz Türkan Çelik Butik, tesettürlü kadının her zevke özel giyim ihtiyacını karşılıyor. Erenköy ve Ümraniye’deki iki şubesiyle hizmet veren Türkan Çelik butiğe yolunuz düşmeli.

Levada Butik: Sevilen tasarımcıların koleksiyonları askılarda sanat eseri edasıyla sergileyen Levada Butik, muhakkak uğramanız gereken popüler butikler arasında.

Adres: Altunizade, No: 34200 Üsküdar, Kısıklı Cd. No:27, 34200 Üsküdar/İstanbul

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *