Yeniköy’ün Yeni Gözdesi; Nanny

Yeniköy’ün Yeni Gözdesi; Nanny

Alkolsüz Mekanlar Nanny Yeniköy

İstanbulluların sahip olduğu birçok imkanın ötesinde gün ışığında ayrı gece karanlığında ayrı güzelliğe sahip bir boğazın kıyısında yaşamaları en büyük avantajlarından birisi. Şehir, her biri kendine has şartlara ve özelliklere sahip birbirinden güzel semtleri ile de her zaman cazibe merkezi olmaya devam ediyor.

İstanbul’un en güzel semtlerinden birisi olan Yeniköy ise her daim birçok ziyaretçiyi ağırlamasıyla gözde olmaya devam ediyor. Semtteki bazı mekanlar ise ilgimizi daha çok çekiyor. Bunlardan bir tanesi henüz yakın zamanda açılmış Nanny. İsminde ve ambleminde bir takım hikayeler barındıran mekan, göz alıcı dekorasyonu ile girer girmez sizi sarmalıyor. İç dizayna verilen önem hemen ilk dakikalarda fark ediliyor. Zira burada, siyah koltuklar, ahşap raflar ve masalar, şık aydınlatmalar ile çok başka bir ambiyans oluşturuluyor. Üçüncü dalga kahveci akımının etkisiyle kurulan mekanda tadına doyulmaz kahveler, leziz tatlılar ve demleme çaylar servis ediliyor.

Kahve’nin kalitelisini bulmak zor diyenlerdenseniz…

Son zamanlarda popülerleşmeye ve günlük hayatımıza daha çok girmeye başlayan farklı farklı kahveciler, kahve içme kültürümüzün de bir hayli gelişmesine olanak sağlıyor. Öyle ki artık mahalle aralarında bile rastlamaya başladığımız kahve zincirleri ile butik kahvecilerin sayısı git gide artıyor. Fakat her şeyde olduğu gibi sayı arttıkça kalite zaman zaman düşebiliyor. Bu nedenle özel, lezzetli ve farklı kahveler bulmak zorlaşabiliyor. İşte tam bu noktada karşımıza Yeniköy’ün yeni ve göz alıcı mekanı Nanny çıkıyor. Yüksek tavanlı ferah bir alana sahip olan mekanda, güler yüzlü çalışanlar ve hoş müzikler ile keyifli vakit geçirmeniz sağlanıyor.

Alkolsüz Mekanlar Nanny Yeniköy

Tatlısız olmaz diyenler ve demleme çay tiryakileri için…

Oldukça fazla çeşit kahve servis ediliyor olmasının yanı sıra birçok tatlı çeşidi ve demleme çaylar da mekanın menüsünde yer alıyor. Meyveli tartlar, magnolia, havuçlu kek, vişne crumble, beyaz çikolatalı, vişneli brownie gibi tadına doyulmaz tatlıların yanında oldukça iyi giden çeşitli bitki çayları servis ediliyor. Özellikle günün yorgunluğunu ve stresini atmak isteyenler için birebir olan limonlu melisa çayı ve yaseminli yeşil çay seçenekler arasında yer alıyor. Sıcak günlerde ise serinletici buzlu kahveler, milkshakeler, cold brew kahveler ve frappeler imdadınıza yetişiyor. Ayrıca mekanda hazırlanan sandviçler de tadanlardan tam not alıyor.

Alkolsüz Mekanlar Nanny Yeniköy

Kalite, lezzet ve görselliğin bir arada bulunduğu mekanlar her daim göz önüne çıkıyor ve ziyaretçi akınına uğruyor. Bu üç unsuru da kuruluş politikası olarak belirlediği her halinden belli olan Nanny ise, yeni kurulmuş olmasına rağmen kısa sürede popüler olacağa benziyor. Güzel bir kahvaltı için de tercih edilebilecek mekan, üçüncü dalga kahveciler arasında kaliteli seçenekleriyle öne çıkacağının sinyallerini şimdiden veriyor. Biz de Yeniköy’ün bu yeni ve özel mekanına giderek, menüsünden güzel bir siparişle kendinizi şımartmanızı tavsiye ediyoruz.

  • Nanny İletişim:
  • Adres: Yeniköy Mahallesi, Köybaşı Caddesi, No 122/B, Sarıyer/İstanbul
  • Tel: (0212) 900 26 33

Hazırlayan: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir