Ofis Şıklığınız için Kombinler ve Stil Önerileri

Ofis Şıklığınız için Kombinler ve Stil Önerileri

Ofise Özel Kıyafet Kombinleri ve Stiller

Bu Sonbahar-Kış’da çalışan hanımlar için ofis şıklığını artıracak şık kombinler ve sezona özel stil önerileri hazırladık.

Canlı renkleri kullanmaktan çekinmeyin

Şıklığından ödün vermeyen hanımlar her zaman farklı tarzları ile stil sahibidirler. Kışın koyu renkler öncelikli tercih edilse de, canlı renkleri kullanmaktan asla vazgeçmeyin. Günün enerjisini ve pozitifliğini sıcacık pembeler, bordolar, kırmızılarla karşılayın. Beyaz renk ise saf ve derin hali ile kışa ayrı bir hava getirmektedir. Renkli çizgili bir gömlek altına, beyaz bir kalem etek modeli seçebilirsiniz. Altına tercih edeceğiniz uzun çizmelerle zarif bir kombin yapabilirsiniz.

Ofise Özel Kıyafet Kombinleri ve Stiller

Bu kışın trend rengi olan bordodan vazgeçmeyin

Bu sezon bordo altın çağını yaşıyor diyebiliriz. Pardesülerde, ceketlerde, elbiselerde sık sık bu rengin hakimiyetini görmekteyiz. Sezon trendlerini kaçırmak istemiyorsanız çalışan hanımlara önerimiz, enerjik bir bordo ceketi kombinlerinde kullanmalarıdır. Bordo rengi siyah etek ve çantalarınızla kombileyebileceğiniz gibi, buna alternatif olarak bordonun bir açık bir koyu tonları ile de kombinleyebilirsiniz. İş toplantılarınızda bu sezon bordo renk üzerine kombinler yapın.

Ofise Özel Kıyafet Kombinleri ve Stiller

Siyah ceketinizi her renkle kombinleyin

Gardıroplarımızın vazgeçilmezi ve en özel rengi ile siyah ceketlerimizdir. Çalışan hanımlar için siyah ceket en önemli kıyafettir. En kolay kombinler siyah ceket eşliğinde yapılır. Tüm renkli ve desenli etek, çanta ve eşarplarınızı siyah şık bir ceket kullanarak kombinleyebilirsiniz. Özellikle 2013 2014 Sonbahar Kış’ın trend deseni olan leopar çanta ve eşarbınızı, siyah renklerle kullanabilirsiniz. Buna alternatif olarak ekru ve lacivert blazer tek renk ceketleriniz de, size birbirinden şık kombinler oluşturacaktır.

Ofise Özel Kıyafet Kombinleri ve Stiller

Mor rengin enerjisini üzerinizde hissedin

Mor’un kendine özel farklı bir cazibesi vardır. Sıcak görüntüsü, feminen tarzı ve sofistike havası ile bu kış morlardan vazgeçmeyin. İsterseniz ceket, isterseniz eşarp ya da gömlek tercihlerinizde, bu kış mor rengine ağırlık verin. Şıklığından ödün vermeyen hanımlar, mor renk zarif bir gömlek ve altına tercih edilecek siyah klasik etek modeli ile elegan bir duruş sergileyeceklerdir. Mor bu kış sezonun en trend parçaları arasında.

Unutmayın tasarımlar ne kadar şık olsa da, etkiler renklerde ortaya çıkacaktır.

7 Trackbacks

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *