Sonbahar Mevsimine Özel Ceket Modelleri

Sonbahar Mevsimine Özel Ceket Modelleri

Sonbahara Özel Ceket Modelleri

Sonbahar mevsimi ile birlikte ceketler, gardıroplarımızda önemli bir yer tutmakta. 2013-2014 Sonbahar Kış sezonu ile birlikte birçok markanın koleksiyonlarından en şık ceket modellerini sizler için araştırdık. Özellikle çalışan hanımlar için etek ceket takımlar kombin tercihlerinde önemli bir sırada yer almaktadır.

Sonbahara Özel Ceket Modelleri

Sezon trendleri ile birlikte ceketlerdeki kalıplar ve formlar da değişiklik göstermeye başladı. Sezona özel daha minimalist formlardaki ceketler, hanımların beğenisini kazanmakta. Bunlarla birlikte blazer ceketler biz hanımlar için vazgeçilemeyen bir model. Klasik eteklerinizin üstüne tercih edeceğiniz blazer ceketlerle elegan bir hava sergilemiş olacaksınız.

Sonbahara Özel Ceket Modelleri

Sezon trendlerinden olan deri ceket ve biker ceket modelleri ile enerjik görünüm yorumuyla tasarlanan en şık modelleri, bu sezon oldukça fazla göreceğiz. Siyah beyazın muhteşem uyumundaki monokram desenli ceketler de, bu sezon favorilerimiz arasına girdi bile.

Sonbahara Özel Ceket Modelleri

Özel ve gün geceler için tasarlanan pul payet işlemeli zarif ceketler ise sezonun favorileri arasında. Bu sonbahar hanımlar için tasarlanan en şık ceket modelleri, modern formlarla gardıroplarımızın önemli parçaları arasında. Ceketlerinizi kombinlerken etek modeli ve rengi ile arasındaki uyuma dikkat etmelisiniz. Spor bir ceket altına klasik bir etek modeli tercih etmemelisiniz. Bunu yerine kumaş zarif şık etek modellerini alternatif olarak tercih edebilirsiniz.

Sonbahara Özel Ceket Modelleri

Yorumlar

“Sonbahar Mevsimine Özel Ceket Modelleri” için bir cevap

  1. […] sezon trendi olan kobalt mavi biker model Alexander McQueen’in şık bir ceketini seçiyoruz. Biker model ceketleri spor kombinlerinizde kullanabileceğiniz gibi, doğru parçalarla klasik kombinlerinizde de […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir