Tüm 2013-2014 Sonbahar Kış Trendleri Bir Kombinde!

Tüm 2013-2014 Sonbahar Kış Trendleri Bir Kombinde!

Sonbahar Kış Trendleri Bir Kombinde

2013-2014 Sonbahar Kış sezonunda öne çıkan birçok trend var. Biz bugüne özel tüm trendleri bir arada görebileceğiniz, şık bir kombin hazırladık. Siyah ve kobalt mavi renklerin birbiri ile uyum içerisinde olduğu bu şık kombinimizi, umarız sizler de beğenmişsinizdir.

Floral desenler geçen yaz trendler arasında olduğu gibi, bu sezon da çokça göreceğimiz desenler arasında. Biz kombinimiz için Milly Leather marka siyah üzerine büyük mavi çiçek desenli şık bir eteğini tercih ediyoruz. Floral desenli etekleri sizlerin de 2014 sezonunda kombinlerinizde kullanmanızı öneririz. Bu zarif etek modelini net-a-porter.com online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Alexander McQueen 2014 kışında en çok beğendiğimiz markalar arasında. Kombinimizde yine sezon trendi olan kobalt mavi biker model Alexander McQueen’in şık bir ceketini seçiyoruz. Biker model ceketleri spor kombinlerinizde kullanabileceğiniz gibi, doğru parçalarla klasik kombinlerinizde de kullanabilirsiniz. Bu şık ceket modelini net-a-porter.com online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Zincir saplı sezon trendi olan Channel’in şık bir çantasını ve Dollhouse marka siyah bir botu kombinimiz için diğer parçalar olarak seçiyoruz. Takılarımız siyah bir bilezik, saat ve yüzükten oluşmakta. Sizler farklı model takılar da seçebilirsiniz. Son olarak Fossi’il siyah bir saati ile kombinizimin son parçasını da tamamlıyoruz.

Yorumlar

“Tüm 2013-2014 Sonbahar Kış Trendleri Bir Kombinde!” için bir cevap

  1. cigdem dedi ki:

    Siyah mavi kobili olani catisi saatli olani nakadar olabilir orenmek istiyorum yani fiyati indirmim varmi hacaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir