Berr-İn 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Berr-İn 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Berr-İn 2014 Sonbahar Kış Modelleri

Tüm firmalar yeni sezon koleksiyonlarını görücüye çıkardıkça, bizlerdeki heyecan da sürekli artıyor. Merakla beklediğimiz koleksiyonlardan birisi de Berr-in. Yeni sezona yine birbirinden şık modellerle giriş yapan marka, 2013-2014 Sonbahar Kış kreasyonu ile sezona farklı bir hava katıyor.

Modern kesimler koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında. Sezonun trendlerinden olan leopar ve ekose desenli zarif modellerin yanı sıra tüvit kumaşlardan tasarlanmış kabanlar da kreasyonun dikkat çekenleri arasında.

Her sezonun kurtarıcı bol pantolon modelleri de Berr-in yeni sezon koleksiyonunda hanımların beğenisini kazanacağa benziyor. Özellikle minimal formlardaki elbiseler bizim favorilerimiz arasında girdi bile. Kapitone desenlerin naif ışıltısının şık ceketlerde yorumlanması, çalışan hanımlar için bir alternatif oluşturmakta.

Ayrıca peplum detaylı modeller koleksiyona elegan bir hava katmakta. Asitmetrik kesimin tasarımlardaki zarif duruşları ise Berr-İn markasının modern çizgisini göstermektedir. Stil sahibi hanımlar için en özel tasarımlar bu sezon Berr-in’de diyebiliriz.

İşte Berr-İn 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu;

Yorumlar

“Berr-İn 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu” için bir cevap

  1. S.A. dedi ki:

    Bağdat Caddesi’ndeki mağazasına gittim Berr-In markasının ve kendimi kaybettim diyebilirim. Elimde olsa tüm koleksiyonu alacaktım. Her sezon olduğu gibi yine 1 numara, farklılığı detaylarla veriyorlar, tebrikler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir