Davetlere Özel Abiye Kombinler Nasıl Hazırlanır?

Davetlere Özel Abiye Kombinler Nasıl Hazırlanır?

Davetlere Özel Abiye Kombin Nasıl Hazırlanır?

Özel gün ve davetlerin zamanı yoktur. Yaz mevsiminde böyle günler daha yoğun yaşansa da, kış mevsiminde de özel gün ve davetlerin yoğunluğunu yaşarız. Özellikle çalışan hanımlar için toplantılar, programlar, yemekler, davetler sonbahar ve kış mevsiminde daha fazladır. Bizler de size soğuk havalarda tercih edebileceğiniz önemli programlarınız için zarif kombinler hazırladık.

Tesettür giyim firmaları şık takım ve tesettür abiye koleksiyonları ile birçok alternatif sunmakta. 2014 Sonbahar kış sezonundaki takımlarda küçük ayrıntıların estetik yorumu, modellerde elegan bir tarz olarak karşımıza çıkıyor. Renkler ise bordo, mor, siyah ve lacivert tonlarında karşımıza çıkıyor.

Davetlere Özel Abiye Kombin Nasıl Hazırlanır?

Kışın tercihiniz koyu renklerden yana değilse, krem ve siyah tonları özel davet kombinlerinde birbirine en çok yakıştırdığımız renkler arasında. Bu iki renk sakinlik ve sadakatin sembolü sanki. En etkili renkler arasında gelen bu iki ton, sıcak ve keskin görüntüsü ile, şık davetlerinizde tercih edebileceğiniz muhteşem renkler arasında diyebiliriz.

Davetlere Özel Abiye Kombin Nasıl Hazırlanır?

(Kombindeki ürünlerin markaları: Trençkot: Rochas, Etek: Rita, Gömlek: Topshop, Çanta: Gucci, Ayakkabı: McQ)

Kombinimizdeki etek, siyah üzerine parlak krem rengi çiçek desenleri ile oldukça albenili. Parlak ekru kendinden desenli zarif trençkot, kombinimizde dış giyim tercihimiz. Sizler de özel gün ve geceler için parlak ve mat tonları tarzınıza uygun bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

Davetlere Özel Abiye Kombin Nasıl Hazırlanır?

(Kombindeki ürünlerin markaları: Kürk: Marc Jacobs, Etek: Kathys, Bluz: L.K., Çanta: Reiss, Eşarp: Pierre Cardin)

Kat kat etek formlarını özellikle zayıf ve uzun boylu hanımların tercih etmesini öneririz. Kahve tonlarında hazırladığımız kombinimizde, zengin duruşlu açık kahve tonundaki şık eteği, yine aynı tonlardaki pul işlemeli bir bluzla kombinliyoruz. Bluzdaki pul işlemeli zarif ışıltı detayını biz çok sevdik. Dış giyim için ise, sezon trendi olan sade kürk modelini tercih ediyoruz. Harika parçaları kombinlerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta detaylar.

Sizler de kendiniz için estetik detayları şık kombinlerde birleştirebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir