Tuğba Venn 2014 Sonbahar- Kış Etek Modelleri

Tuğba Venn 2014 Sonbahar- Kış Etek Modelleri

Tuğba Venn 2014 Sonbahar-Kış Etek Modelleri

Zarif stili ve sade tasarımlarıyla sezonda tesettürlü hanımlar tarafından ilgi ile takip edilen Tuğba Venn, özellikle 2014 sonbahar kış etek modelleriyle dikkatleri üzerine çekmekte. Sonbahar için ilham temasını minimal formlardan alan Tuğba Venn, şık modelleriyle 2014 Sonbahar Kış sezonunda adından fazlasıyla söz ettireceğe benziyor.

Tuğba Venn 2014 Sonbahar-Kış Etek Modelleri

Yazla vedalaşmaya hazır değilseniz, her sezon kurtarıcı parçalar arasında olan denim etekleri Tuğba Venn yeni sezon koleksiyonunda bulabilirsiniz. Rahat ve şık bir stil sizin tarzınız ise koleksiyondaki asitmetrik kesim kiremit rengi şık eteği de önerebiliriz.

Tuğba Venn 2014 Sonbahar-Kış Etek Modelleri

Sezon trendi olan ekose desenli zarif etek modeli, bizim en beğendiğimiz parçalar arasında.Tuğba Venn her sezon kendisini yenileyerek tesettürlü hanımların beklentilerini en üst seviyede yeniden yorumluyor. Özellikle çalışan kadınların ofis stillerine yönelik, hanımlar tarafından beğenilen modern ve estetik tasarımlara her sezon imza atmakta.

Tuğba Venn 2014 Sonbahar-Kış Etek Modelleri

Koleksiyonda sade ve şık modeller kadar sportif ve günlük giyime uygun modeller de dikkat çekmekte. 2013-2014 Sonbahar kış koleksiyonunda Tuğba Venn geleneksel modellerle, modern kalıp ve formlardaki tasarımları yeniden harmanlayarak, tesettür modasındaki zarif ve elegan çizgisini her zaman korumaktadır.

Tuğba Venn yeni sezon etek modelleri tüm hanımların mutlaka görmesi gereken koleksiyonlardan birisi. Sonbahar kış gardırobunuzda yenilik zamanı diyorsanız, sizi Tuğba Venn’in 2014 sonbahar kış etek modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir