Tesettür Giyim Markalarının Sezon İndirimleri Başladı

Tesettür Giyim Markalarının Sezon İndirimleri Başladı

Kayra 2016 Yaz İndirim Sezonu

Yaz mevsiminin sıcak günleri daha bitmedi ama tesettür markaları ve indirimleri başladı bile. Hangi markaların hangi ürünlerinde ne kadar indirim yapıldığını öğrenmek istiyorsanız yazının tamamını okuyun. Armine Giyim, Kayra Giyim, Setrems, Nihan, Tuğba Venn ve Alvina‘dan en güzel indirimli ürünleri sizler için seçtik.

Armine 2016 Etek-Gömlek-Bluz Günleri

Armine’de Etek&Gömlek&Bluz Günleri

Armine yaz sezonu indirimlerini kısım kısım yapıyor. Şu sıralar Armine Giyimde “Etek&Gömlek&Bluz Günleri” sloganıyla % 50’yi aşan bir indirim söz konusu. Kaliteli ürünlere uygun fiyata sahip olmak istiyorsanız Armine’nin fırsat günlerini kaçırmayın.

Kayra 2016 Yaz İndirim Sezonu

Kayra Şıklığında Fiyatlar Yarı Yarıya

Yaz alışverişini indirim sezonuna saklayanlardansanız Kayra ürünlerine muhakkak bir göz atın. Sezon ürünlerinde %50’ye varan indirimleri ile bütçenize en uygun şıklığı burada bulacaksınız.

Setrms 2016 Yaz İndirim Sezonu

Setrms’te Her Şey Etiketin Yarısı

Setrms’in tüm ürünlerinde net % 50 indirim fırsatı sezon daha bitmeden yaza damgasını vuruyor. Yalnız abiye ve aksesuar grubunda indirim oranı farklılık gösterebiliyor. Setrms’ten sezon ürünlerini indirimli alma şansını mutlaka kullanın.

Nihan 2016 Yaz İndirim Sezonu

Nihan’da Alışverişin Tam Zamanı

Nihan 2016 koleksiyonunun hit parçalarını alışveriş listenize eklemenin tam zamanı! Şimdi tüm ürünlerde %50’ye varan indirim fırsatı Nihan mağazalarında sizleri bekliyor.

Tuğba Venn 2016 Yaz İndirim Sezonu

Tuğba Venn’den Kaçırılmayacak İndirimler

Sezon başından itibaren indirim günlerini bekleyenler için, işte o fırsat günleri geldi çattı. Özellikle Tuğba Venn’in bu sezon kilit parçalarına indirim avantajları ile sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Alvina 2016 Yaz İndirim Sezonu

Alvina’da İndirim Rüzgarları

Alvina’da sonbahar rüzgarlarından önce esmeye başlayan indirim rüzgarları, yaz alışverişini bu zamana kadar erteleyenleri epey serinletiyor.

Sezon ürünlerine cep yakmayan fiyatlarla sahip olmak isteyenler bu fırsatları kaçırmamak için acele edin!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir