Sezonun En Çok Yakışan Renk Birliktelikleri

Sezonun En Çok Yakışan Renk Birliktelikleri

Chanel 2016 Yaz Sezonu Renkleri

2016 yaz sezonunun renk paletinden inşa edilen tasarımlar, sıcak havalara çok yakışıyor. Kozmopolit kadının dolabında yükselecek, klişelerden bir o kadar uzak renk ikililerini, en doğru kullanmak içinse çare yazımızda. Yılın renk otoriteleriyle hazırladığımız, estetik ve görsel anlayışla sıcak ve sakin renkleri en doğru şekilde kombinliyoruz. Moda, güzellik ve tasarım harikalarının bir arada kullanıldığı kombinlerle, yılın renk birliktelikleri

Armine Mavi-Beyaz Çizgili Giyim Modelleri

1. Marin Renkleri = Mavi&Beyaz

Bu yaz her yol maviye çıkıyor. İhtiyacımız olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu veren bu rengin onlarca farklı tonu, tasarımlarda en elegan halini alıyor. Bebe mavi, gökyüzü mavi, şnorkel mavi, saks mavi, kobalt mavi… Adını bildiğimiz ya da bilmediğimiz birçok mavi tonu. Ancak emin olduğumuz bir şey varsa mavinin en yakıştığı, birlikteliğini en iyi yansıttığı beyaz. Gerçek gücünü ortaya çıkaracak bu saf renk, bir o kadar cool. Sizlerde yazın her anında, özellikle de tatilinizde marin renklerini andıran mavinin tonlarına, mavi ve beyaz birlikteliğine kapılın.

Alvina Siyah Beyaz Giyim Modelleri

2. Ayrılmaz İkili = Siyah&Beyaz

Bu sezon siyah-beyazın muhteşem birlikteliğiyle stilinizin nirvanaya ulaşmasına hazır olun. Klasik bir birliktelik gibi görünen ancak sportifliği yansıtan bu iki iyi arkadaş, çıtayı oldukça yükseltti. Çizgili tasarımlardan monokrom stile kadar bir arada görmekten bıkmadığımız usanmadığımız sezonun en iyi birlikteliklerinden birini yansıtan siyah- beyazla herkese ders vermenin tam zamanı.

Armine Bej-Beyaz Çizgili Giyim Modelleri

3. Nötr Tonların Birlikteliği = Bej&Beyaz

Bir araya gelmesi düşünülemez renkler vardı bir zamanlar. Modanın kuralları yıkılmadan önce. Beyaz, krem, gri nötr renkler soluk, cansız, uyumsuz olarak addedilirdi. Ne büyük bir yanılgı. Hala içinizde bu düşüncede olan varsa biran önce kurtulmalı. Geçtiğimiz birkaç sezondur dünya markalarının en çok kullandığı bu renkler, 2016 yazında da yükselişte. Beyaz ve bej, krem gibi nude tonlar, beyaz ve dore gibi renkler, elegan ve zarif stilin baş tacı.

Tuğba Venn Toprak Tonlarında Giyim Modelleri

4. Toprak Tonları = Bej&Sütlü Kahve

Naif, dingin ve şık kombinler oluşturmanın oldukça basit bir yolu var. Toprak tonlarını kombinlerde toparlayıp kullanmak. Krem, bej, sütlü kahve ve nicesi…

Kayra Pudra-Mavi Giyim Modelleri

5. Romantik Tonlar = Bebe Mavi&Pudra Pembe

Maviyi en çok beyazla yakıştırıyor olsak da pantone gibi yılın ikilisi seçilen bebe mavi – pudra pembe ikilisi oldukça göz önünde. Romantik kombinler oluşturmak için iyi bir seçenek olacak bu ikili her ne kadar revaçta olsa da biz sadece gençlere öneriyoruz.

Kayra Kırmızı-Beyaz Giyim Modelleri

6. Birlik ve Beraberliğin Rengi = Kırmızı&Beyaz

Moda çalışmaları uzmanımız Elif Kavakçı’nın yazısında değindiği gibi sezonun en iyi renk birlikteliğini, kırmızı-beyaz ile ilan ediyoruz. Birlik, beraberliğimizi en iyi yansıtacak, dik duruşumuzu en iyi gösterecek, bayrağımızın anlı şanlı rengini yansıtan kırmızı-beyaz kombinleri her anımıza uyarlıyoruz.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

“Sezonun En Çok Yakışan Renk Birliktelikleri” için 2 yanıt

  1. Ayfer dedi ki:

    Biraz öncebtesettürde asla yapılmaması gerekenler başlıklı bir yazınızı okudum ve çok doğru buldum Fakat sitesinde yayınlanan resimlerin çoğu yapılmaması gerekenler listesinde yer alıyor
    Bu tezatı size hiç yakıştıramadım

  2. admin dedi ki:

    Sitemizdeki resimler markalara aittir. Her markanın ulaşmak istediği müşteri kitlesi farklı olduğu için bu hassasiyetleri gözetmeye bilir. Bizlerde kullanıcılarımız yanlış bir algıya kapılmaması için bu gibi konular hazırlayarak durduğumuz yeri göstermek istiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir