Tabiat Binicilik Merkezinde Doğanın Keyfini Çıkarın

Tabiat Binicilik Merkezinde Doğanın Keyfini Çıkarın

Tabiat Binicilik Merkezi Bursa

Yeşiliyle meşhur Bursa’da tabiatın keyfini çıkarabileceğiniz harika bir yer: Tabiat Binicilik Merkezi… Çocuk ve yetişkinler için ayrı kulüplerde binicilik eğitiminin yanı sıra okçuluk derslerinin de verildiği, doğa severlerin atlı orman gezisi yapabildiği merkez göl manzaralı cafesiyle dört dörtlük bir hizmet sunuyor.

Alternatif kış turizmin gözde mekanlarından olan tesiste yıllık üyelik ve günlük giriş sistemi ile binicilik eğitimleri veriliyor. 20 bin metrekare arazi üzerinde kurulu olan Tabiat Binicilik Merkezinde açık müsabaka maneji, kapalı manej, pony maneji ve Türkiye’de bir ilk olan self binicilik alanının yanı sıra 1500 metrekarelik iki padok bulunuyor. Pazartesi günleri kapalı olan merkez; salı gününden cumaya kadar 09.00-18.00, cumartesi-pazar ise 09.00-18.30 saatleri arasında hizmet veriyor.

Tabiat Binicilik Merkezi Binicilik ve Okçuluk Eğitimi

Binicilik ve Okçuluk Eğitimi

Tabiat Pony Club’da minikler oyunlar eşliğinde binicilik sporu ile tanışırken yetişkinler için de Tabiat Binicilik Kulübü özel dersler veriyor. Her yaştan binicilik eğitimi almak ve doğada atlarla manzaranın keyfini sürmek isteyenlere aynı zamanda modern ve geleneksek okçuluk eğitimin verildiği kulüp yine tesisin bünyesi içerisinde yer alıyor. Yakın zamanda atlı okçuluk derslerinin de hayata geçirilmesi planlanan Tabiat Binicilik Merkezi, tam anlamıyla doğa ve spor severlerin uğrak yeri.

Tabiat Cafe

Göl Manzaralı Tabiat Cafe

Eşsiz göl manzarasına sahip terasında özgün menü ve konseptiyle misafirlere hizmet veren Tabiat Cafenin iç mekanı da kış sezonunda şömine ve hayvan postlarının sıcaklığı ile ısınıyor. Menüsünde müdavimi olacağınız lezzetli burgerler, kruvasanlar, atıştırmalıklar, kahvaltı ve kahve çeşitleri olan mekan doğayla geçireceğiniz keyifli anlara eşlik ediyor.

Tabiat Binicilik Merkezi Atlı Orman Gezisi

Atlı Orman Gezisi

Doğa ve at severlerin buluştuğu Tabiat Country Club‘ta; ata ilk kez binecek olanlar için uysal Haflinger ırkı atlar ile 30 ve 60 dakika sürede tamamlanan 2 ayrı parkur bulunuyor. Dilerseniz sizde rehber eşliğinde tek başınıza veya grup halinde atlı orman gezisi yaparak tabiatın keyfini çıkarabilirsiniz. Orta ve ileri düzey biniciler, özel at sahipleri ve atın uzun mesafeli parkurlarda dayanıklılığı ve kabiliyetinin test edildiği müsabakalara katılan sporcular Tabiat Country Club’ın çeşitli özelliklere sahip ve farklı düzeylerdeki parkurlarını deneyimliyor.

Tabiat Binicilik At Binme Dersi

Toplu Etkinliklere Özel Fırsatlar

Tabiat Event, kurumsal toplantılar ve her türlü seçkin buluşmayı unutulmaz kılacak eşsiz organizasyon ve mekan seçenekleri sunarak hayallerinizi gerçekleştiriyor. Tabiat Binicilik Merkezinde şirketlere özel motivasyon etkinliklerine, kreşten üniversiteye kadar tüm okullara, dizi ve film çekimlerine, özel günler için fotoğraf çekimlerine, doğum günü organizasyonlarına ve turizm firmalarıyla gelen yerli-yabancı gruplara özel indirimler uygulanıyor.

Tabiat Binicilik At Binme

At Sahibi Olmak İsteyenler

Tabiat Binicilik Merkezi özel at sahiplerine bakım ve pansiyon hizmeti sağladığı gibi özel at sahibi olmak isteyenlere de Tabiat Stables aracılığı ile rehberlik ediyor. Yapmak istediğiniz branşa göre size en uygun ırk ve yaşlarda atların araştırılması, sağlık kontrolünün yapılması ve satın alımının gerçekleştirilmesi uzman antrenörlerce yapılıyor.

Tabiat Binicilik Merkezi Kış

Tabiat Binicilik Merkezi Nerede?

Bursa’da olmasına rağmen İstanbul, Eskişehir, Bilecik ve diğer illerden binicilik eğitimi almaya gelenlerin tercih sebeplerinden biri de ulaşımın rahatlığı. Uludağ’ın eteklerinde yer alan tesis dağa çıkmaya gelenleri bile cezbediyor. Daha çok bahar ve yazın tercih edilen Tabiat Binicilik Merkezi kışın özellikle kar zamanında ata binme keyfini iki katına çıkarıyor.

Tabiat Binicilik Merkezi Gün Batımı

Tabiat Binicilik Merkezi İletişim:

  • Adres: Tabiat Binicilik Merkezi Kazancı Mh. 16450 Kestel / Bursa
  • Telefon: (0224) 386 1234

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir