Sonbahar’da Modgrey Modası!

Sonbahar’da Modgrey Modası!

Modgrey Elbise Modelleri

Moda, Modgrey, Modest! Türkiye’nin trend markası Modgrey, estetik ve şıklığı bir arada sunmaya devam ediyor. Kurulalı kısa bir süre olmasına rağmen takipçilerinin büyük beğenisini kazanan kreasyonlarıyla Modgrey, modaya yeni bir soluk getirdi. Sosyal medya hesaplarında takipçilerinin tüm sorularına tek tek cevaplar veren Modgrey ekibi, Acıbadem mağazasında da her ziyaretçisi ile yakından ilgileniyor. Bu sayede takipçilerinin sevgisini katlayan Modgrey’in bu sezonki kreasyonları Sena Sever ve Betizmmm tarafından dijital dünyada sunuluyor.

Modgrey Bluz Modelleri

Sezon başında takipçilerinin katılımıyla gerçekleştirilen Sonbahar Sezon tanıtımında, toprak renklerin ön planda tutulduğu bir kreasyon gösterildi. Siyahın asilliği ve sadeliği ile Modgrey’in her zaman yer verdiği kap modelleri ve birbirinden şık ve sade bluz modelleri sezon tanıtımında da ilgi çeken ürünler arasında yer aldı. Gerçek mutluluğa ulaşırken iç huzuru yakaladığımız beyaz ile sonbaharın değişmez toprak tonları, bu sezonun Modgrey ürünlerinde yer alan diğer keyifli renkler.

Yağmurların hafiften başladığı, hava ne kadar güneşli de olsa akşam çıkan serin havalarda kadınların yanından ayırmadığı bayan yelek modelleri, Modgrey’in sonbahar kreasyonuyla tanıtımını yaptığı bir diğer ürün. Gündelik hayatın koşturmacasında şık ve elegan tavrından ödün vermeyen bayanların tercihi Modgrey, sabahları ve özellikle akşam üstleri, güneşin kaybolduğunda çıkan ayazda bayanları koruyacak yelekler, kendi tarzını yansıtmak isteyen kadınların ilk tercihi olacak gibi gözüküyor.

Modgrey Jile Modelleri

Gündelik, şehirli ve şık kadınların, ister çalışan ister ev hanımı olsun, rahat hareket edebileceği modelleriyle adından söz ettiren Modgrey, sonbahar 2017 sezonu için de aynı şekilde rahat modellere yer veriyor. Sabahın ve akşamın karışıklığında, sade ve zarif görünmek isteyen kadınların tercihi Modgrey, bluz modelleriyle de çok şık kombinlerin hazırlanmasına olanak sağlıyor. Trendleri yakından takip eden, modayı seven, stil sahibi kadınların kendi tarzlarına uygun kombine kıyafetleri ortaya çıkabilecekleri 2017 sonbahar sezonu, modayı takip etmeden şık görünmek isteyen kadınların da rahatlıkla tarzlarına uygun kıyafetleri bulabileceği şekilde özel olarak tasarlandı.

Modgrey Kaban Modelleri

Kış sezonuna az bir süre kaldı. Fakat sıkı sıkı giyinmeden önce, sizi terletmeyecek, özellikle hareket özgürlüğü kazandıracak kıyafetlerin varlığı çok önemli. Gündelik hayatın koşturmacasında bir soluk alıp kendinize vakit ayırdığınızda, rahatlık kadar tarz sahibi, modern ve şık görünmek herkes hakkı diye düşünüyoruz. Bunun için gerekli olan bluz ve yelek modellerini kap modelleriyle birleştiren Modgrey, hem sezonun trendi olan toprak renkleriyle elegan bir tarza hem de rahat ve keyifli modelleriyle benzersiz kombinlere ev sahipliği yapıyor.

Modgrey Eşofman Takımları

Yaşadığımız dünyanın toprak renkleriyle doğallığı öne çıkaran Modgrey, sezonun sadeliği ile sonbahar koleksiyonunda kendine has çizgileri ve malzemeleriyle farklı kadın kimliklerine özel trendleri ön plana çıkarıyor. Yazının başında da belirttiğimiz estetik ve şık kıyafeleri ile takipçilerinin yakın markaja aldığı Modgrey, yine takipçilerinden gelen geri bildirimleri kulak arkası yapmadı ve sezon modellerinin oluştururken tarzının yanı sıra markanın rahatlığının da önemli bir detay olduğunu unutmadı. 2017 sonbahar sezonu modellerinde şık ve rahat bayan yelek modelleri, kap modelleri ve bluz modelleri tercihlerin yoğun olduğu ürünler arasında yer alıyor. Modanın zarif ve şık temsilcisi Modgrey, sonbaharda da kadınların tercihi olacak gibi gözüküyor.

Modgrey Acıbadem Mağaza: Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. No:188 B/6 Üsküdar/İSTANBUL

Web: www.modgrey.com

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir