Huqqa, Kusursuz Konsepti ile Kuruçeşme’de Açıldı!

Huqqa, Kusursuz Konsepti ile Kuruçeşme’de Açıldı!

Huqqa Restaurant Kuruçeşme

Alkolsüz Mekanlar: Huqqa Kuruçeşme

Atasay Kuyumculuk’un sahibi Cihan Kamer’in açtığı HUQQA, Kuruçeşme’ye farklı bir soluk getirdi. Menüsü, kusursuz konsepti ve boğaz manzarasıyla dikkat çeken Huqqa‘nın bir benzeri daha yok!

Kuruçeşme’nin en yenisi Huqqa, şimdiden İstanbulluların favori mekanları arasında ismini en üst sıralara yazdırmayı başardı. Cemil Topuzlu Parkı ve Kuruçeşme Arena’nın ortasında konumlanan “HUQQA” özellikle nargile sevenler için ideal.

Huqqa Restaurant Kuruçeşme (6)

Mekanın fark yaratan bir özelliği de menülerin ipad olarak gelmesi… YesilTopuklar.com olarak ipad menü fikrini çok sevdik.

Huqqa Restaurant Kuruçeşme (3)

Huqqa‘nın muhteşem bir Boğaz manzarası var. Ama buna güvenip lezzeti geri planda tutmamışlar. Menüde hem farklı lezzetlere, hem de klasik tatlara yer verilmiş. Atıştırmalıklar, salatalar, sandviçler, diyet yemekleri, pizzalar, burgerler, etler, alkolsüz kokteyller ve tatlılar var. Elma kurusu ile servis edilen enfes çayını ve bademcir tatlısını özellikle tavsiye ediyoruz. Ayrıca lezzet sunumları da bizden tam not aldı. Sunumlarda tahta platform, büyük porselen tabaklar ve cam kavanoz gibi hoş detaylar kullanılmış.

Huqqa Restaurant Kuruçeşme (8)

YesilTopuklar.com olarak Huqqa‘ya tam not vermemizin üç nedeni; konumu, alkolsüz menüsü ve mescid bulunması…

Kuruçeşme sahilinde gönül rahatlığıyla vakit geçirebileceğiniz, menüsü ve konforuyla size hayalinizdeki hafta sonunu belki de bir akşam yemeğini yaşatacak bir mekan burası.

Huqqa-Kuruçeşme

Huqqa ile ‘Sıradanlığa Hayır, Yeniliğe Evet’

Huqqa Kuruçeşme‘nin sıradan bir nargileci olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz!

Huqqa Restaurant Kuruçeşme (5)

Huqqa‘nın kusursuz iç mekan tasarımı, yüksek tavanları ve büyük camları sayesinde onlarca kişi aynı anda nargile içse bile mekan ferah havasını koruyabiliyor. “Zamanın Keyifleri” vurgusu yapan Huqqa, ayrıca geniş ekran televizyonlardan maç ve tv keyfi, nargile keyfine eşlik ediyor.

Huqqa Restaurant Kuruçeşme (7)

Bu kadar konfor ve lüksün içinde, bu kadar makul fiyatlar beklemiyorduk ama Huqqa‘nın menü fiyatlarının hiç de abartı rakamlar olmadığını görüdük.

Huqqa‘da herşey “sıradanlığa hayır, yeniliğe evet” dercesine sizleri etkiliyor! Kendinizi ayrıcalıklı hissetmek istiyorsanız Huqqa‘ya mutlaka uğramanızı tavsiye ediyoruz.

Huqqa Kuruçeşme, gece ve gündüz yani 24 saat açık.

Huqqa Kuruçeşme
Adres: Muallim Naci Caddesi No: 56, 34345 Kuruçeşme, Istanbul, Turkey
Telefon: (0212) 265 0666

Yorumlar

“Huqqa, Kusursuz Konsepti ile Kuruçeşme’de Açıldı!” için 2 cevap

  1. […] şık bir mescid de bulunuyor. Huqqa ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz önceki yazımıza bir göz […]

  2. […] Huqqa‘nın giriş bölümünde yerini alan, şehrin en yeni ve tatlı adresi Qurabiye’yi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir