The Market Bosphorus Kuruçeşme’de Açıldı

The Market Bosphorus Kuruçeşme’de Açıldı

The Market Bosphorus Kuruçeşme

Cihan Kamer, daha önce alkolsüz konseptiyle Kuruçeşme’de açtığı ve ilgi göre Huqqa‘dan sonra ikinci mekanı olan The Market Bosphorus‘u yine Kuruçeşme‘de ziyaretçilerine açtı.

The Market Bosphorus Kuruçeşme

Huqqa, cafe restoran ve nargile hizmetiyle İstanbul Boğaz’ının en güzel yerlerinden biri olan Kuruçeşme’de özellikle muhafazakar kesim tarafında oldukça beğenilmişti, o bölgedeki nadir alkolsüz mekanlardan olan Huqqa’da şık bir mescid de bulunuyor. Huqqa ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz önceki yazımıza bir göz atabilirsiniz.

The Market Bosphorus Kuruçeşme

Şimdi ise surf & turf konseptli alternatif sunumlarla, İstanbul Boğaz’ının eşsiz manzarasında yep yeni bir mekan olan The Market Bosphorus‘da misafirlerini ağırlıyor. Ramazan’a özel iftar menüsüde bulunan The Market Bosphorus mutlaka ziyaret etmenizi öneririz. Kusursuz kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olduğu mekan şimdiden Kuruçeşme‘nin en gözde mekanlarından biri oldu.

The Market Bosphorus ile daha fazla bilgiyi 0212 257 41 11 nolu telefondan alabilirsiniz.

The Market Bosphorus Kuruçeşme

Adres: Muallim Naci Cad. No: 56 Kuruçeşme
İstanbul, 34345

Yorumlar

“The Market Bosphorus Kuruçeşme’de Açıldı” için bir cevap

  1. […] günlerde ise tesettür modasının bilinen isimlerini, Kuruçeşme The Market Bosphorus‘ta düzenlediği kahvaltı programı ile bir araya getirdi. Programa Stil Danışmanı Esra […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir