Etrucci Ferace ve Tesettür Giyim Koleksiyonu

Etrucci Ferace ve Tesettür Giyim Koleksiyonu

Etrucci 2013 Elbise Modelleri

1998 yılında Tahir Duman ismiyle kurulan firma, 2005 yılında Etrucci ünvanıyla tesettür giyim firmaları arasında yerini aldı. Etrucci, 2013 koleksiyonuyla ölçülü giyimi benimseyen tüm hanımlara yönelik modeller üreterek, şık ve modern tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmiştir.

Etrucci markası kendisini “Günümüzün hızlı yaşam temposunda, şıklığı ve rahatlığı aynı anda yaşamak isteyen, modayı kendine özgü yorumlamayı seven kadınlara özel koleksiyonlar hazırlamaktadır” cümleleri ile tanıtmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde ise tesettür modasının bilinen isimlerini, Kuruçeşme The Market Bosphorus‘ta düzenlediği kahvaltı programı ile bir araya getirdi. Programa Stil Danışmanı Esra Seziş, Tasarımcılardan Şüheda Aydın, Kübra Boydak Tekin, Neşe Kahramantürk, Gönül Kolat Susam ve birçok modacı katıldı.

Etrucci koleksiyonunda özellikle renk blokları ile tasarlanmış şık modeller, hanımların vazgeçemediği feraceler, zarif ve modern kalıplardaki elbiseler, rahat giyinmeyi tercih eden hanımlar için bol pantolonlar dikkat çekiyor. Özel gün ve geceler içinde tasarlanan abiye kıyafetler ise bizim en beğendiğimiz modeller arasında yerini aldı.

İşte Etrucci‘nin tüm giyim koleksiyonu;

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir