Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Baharın Yükselen Trendi Beyaz Spor Ayakkabı

Baharın Yükselen Trendi Beyaz Spor Ayakkabı

Beyaz Yazlık Spor Kombin

Havaların ısınması ile birlikte hanımlar içinde spora daha çok eğilim başlamış bulunmakta. (Hanımlara uygun spor salonları yazımızı okudunuz mu?)

Stil sahibi hanımlara müjde!!! Beyaz spor ayakkabı trendi son zamanlarda herkesin gündeminde. Spor bir şıklık için beyaz spor ayakkabılara merhaba deme zamanı. Denimlerinizin ve eşorfmanlarınızın altına tercih edeceğiniz spor ayakkabı rengi muhakkak beyaz olmalı. Çünkü beyaz şık bir görünüm arzettiği gibi, doğallığı ve aynı zamanda şıklığı ile masumiyet yansıtıyor.

Beyaz Yazlık Spor Kombin

Özellikle son yıllarda sportif şıklık moda trendleri arasında önemli bir yer arasında. Spor stili seven hanımlar için bu sezon beyaz spor ayakkabı trendini yakalamalarını öneriyoruz. Hafta sonu gezi programlarınızda dahi spor ayakkabı tercihiniz beyazdan yana olsun. Spor bir şıklık tercihininizde bu trend eşliğinde şık kombinler yapma zamanı.

Beyaz Yazlık Spor Kombin

2014 İlkbahar Yaz sezonunda tasarımcıların koleksiyonlarında bu trende yer vermeleri ile günlük giyimde dahi tüm hanımların ayakkabı tercihi artık beyaz spor ayakkabılardan yana oldu diyebiliriz. Özellikle öğrenciler için bu trend vazgeçilmez olacak. Kotlarla birlikte tercih edeceğiniz bu trendde önemli bir detay ise içinde ağırlıkta beyaz olan tüm spor ayakkabıları tercih edebiliyor olmanız olacak.

Beyaz Yazlık Spor Kombin

Beyaz yukarıda belirttiğimiz gibi doğallığın ve masumiyetin simgesi olmakla birlikte, spor ayakkabılarının, pratik giyimi, yürüyüşü sevenler için özgürlük ruhunu taşıması bakımından da büyük bir öneme haizdir. Spor ayakkabılar ister bez ayakkabı, ister deri ve benzeri malzemelerden yapılmış olsun, kalıbı ve modeli, bulunduğumuz konuma, statüye ve yaş durumuna göre tercihlerimiz olmalıdır.

Beyaz Yazlık Spor Kombin

Baharın giyim tarzı, beyaz bir spor ayakkabı üzerine lacivert bir kot pantalon, üzerine beyaz veya ekoseli bir gömlek, omuza atılmış bir triko kazak olmalıdır. Böyle bir imaj bizim için, bütün kış yorgunluğunu üzerimizden alacak güzel bir davranış olacaktır.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *