Salaş ve Uzun Hırkaları Kim Sevmez

Salaş ve Uzun Hırkaları Kim Sevmez

Tesettür Uzun Hırka Modelleri 2014

Kış ve soğuk günler değince ilk aklımıza gelen şey, kat kat giyinmektir… Bluzlar, kazaklar, kabanlar hepsi üst üste soğuktan korunmak için giyinilir…

Hem soğuktan korunmak hem de stil görünmek için sezonun öne çıkan parçalarından olan salaş ve uzun hırka modellerini denemeye ne dersiniz. İşte bugüne özel hazırladığımız yazımızda salaş ve hırka modellerinin kullanımı ve doğru stil ipuçlarını bulacaksınız.

Tesettür Uzun Hırka Modelleri 2014

Uzun Hırkalar Sportif ve Rahattır

Özellikle çok zayıf hanımlara salaş ve uzun hırkaları tavsiye ediyoruz. Gömlek üzerine böyle bir tercihle zayıflığınızı çok rahat bir şekilde kamufle edebilirsiniz. Özellikle maxi boy olarak adlandırdığımız hırka modellerinde, tek renk hakimiyetindeki tasarımları seçebileceğiniz gibi, sezonun en sevilen trendlerinden olan hayvan desenlerini ya da ekose modelleri de tercih edebilirsiniz. Uzun hırkalar aynı zamanda sportif, giyimi rahat giysilerdir.

Tesettür Uzun Hırka Modelleri 2014

Uzun Hırkalar Sportif ve Giyimi Rahattır

Aslında kalın ve uzun hırkaları soğuğun çok hissedilmediği günlerde de tercih edebilirsiniz. Uzun hırkalar adı önü açık ve düğmelerle dizayn edilmiş, gerektiğinde düğmelenen, gerektiğinde düğmesi açık olarak giyilebilendir. Kaban yerine de kullanabileceğiniz bu modelleri dış giyim tercihinde kalın triko ipleri ile tasarlanmış hırkalardan yana kullanabilirsiniz. Yeni sezonda da birçok markanın koleksiyonunda basic modellerin hakim olduğu salaş ve uzun hırka modellerini görüyoruz.

Tesettür Uzun Hırka Modelleri 2014

Yorumlar

“Salaş ve Uzun Hırkaları Kim Sevmez” için 4 yanıt

  1. öznur dedi ki:

    kırmızılı hırkayı nereden bulabiliriz acaba

  2. zeynep Çelik dedi ki:

    Nereden bulabiliriz bu hırkalar? Teşekkürler 🙂

  3. belma dedi ki:

    Gri salaş hirkayi nerde bulabilirim hepsi birbirinden guzelll

  4. […] üzerimize bir hırka almayı gerektirebilir. Hırka aynı zamanda geleneksel bir kültürdür. Hırka giyerken nelere dikkat etmeliyiz ve hırkayla birlikte nasıl bir kıyafet kombinasyonu yapmamız […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir