Otantik Hava Esintilerinden Bir Kombin

Otantik Hava Esintilerinden Bir Kombin

Otantik Tesettür Giyim Kombini

Kıyafet dendiğinde farklı farklı insanların, gerek ülkeleri, gerek ırkları, inançları ve duygu ve düşüncelerine göre giyim kuşam kültürlerini yansıtan değerleridir. Kıyafet her insan için ayrı bir özelliktir. Moda dünyası dünya giyim kuşam kültür esintilerini bir havuzda toplayabilir, bir potada eritebilir, bütün dünyayı etkisi altında bırakacak, modelleri moda severlerin beğenisine sunabilir. Bu bir doğu esintisi, bu bir latin esintisi, bu bir italyan, ispanyol, fransız esintisi olabilir. Bir asya, bir ortadoğu, ya da bir afrika motiflerinden etkilenir olabiliriz.

Bu elbisemiz otantik bir tunik havasında ince kumaştan yapılmış yazlık bir elbise. Bu bir keten ya da bu bir şile bezinden yapılmış yaza serinlik getiren otantik bir tunik. Yaka büzgüsü, bel kuşağı dikkat çekerken, bunların uzantısı boncuklarla tamamlanmış ponponları unutmamak gerekir. Krem ya da açık sütlü kahve rengiyle bir kızıldereli, ya da bir uzak doğu efsanelerini betimleyen zarif bir elbise. Tuniğimize uygun ayakkabı, pantolon, yüzük ve cep telefonumuz. Bu renge kontrast sağlayan turkuaz mavisinin çantası, bileziği, ve zarif bir kol saati. Başörtüsü kullanan hanımlar için yine bir turkuaz mavisi bir ipek şal mükemmel bir kombin bir estetik duruş.

İçi dolu felsefik bir ifade, bir düşünce derinliği ve kültür zenginliği içinde bir giyim kuşam fenomesi. Biraz folklorik, biraz otantik, fakat bir doğu esintisi, batıya kadar uzanan bir şiir, bir manzum eser kadar etkileyici, gizemli bir kıyafet. Herkesin otantik bir yanı ve derinliği vardır. Bir ağırbaşlı olacağı anı vardır. Baş örtüsüz belki eksik kalacak ama mavi boncuk yerine de sayabileceğimiz mavi bir ipek şal kombinimizin kimyasını oluşturmaktadır.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

“Otantik Hava Esintilerinden Bir Kombin” için bir yanıt

  1. […] tercih ediyoruz. Klasik bir ceket olan tasarımda yine kumaşın kendinden olan deseni cekete otantik bir hava vermektedir. Ceketi satın almak isterseniz http://www.net-a-porter.com sitesini ziyaret […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir