Yaza Özel Tesettür Elbise Kombini

Yaza Özel Tesettür Elbise Kombini

Yaza Özel Tesettür Giyim Kombini

Yaz mevsiminin bittiği şu günlerde birbirinden şık tesettür giyim kombinlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere zarif bir elbise kombini hazırladık. Kendinden siyah çizgili ekru elbisemiz, Alice by Temperley markasının şık bir tasarımı. Dökümlü şık bir kumaştan tasarlanan elbisenin üzerindeki ışıltılar, elbiseye hareket sağlamakta. Kombinimizdeki bu elbiseyi satın almak isterseniz www.zalando.co.uk sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kolsuz elbise tasarımlarını tesettür giyim tarzına uzun kollu bir ceket ya da uzun kollu bir üst giyimle kullanabilirsiniz. Biz de elbisemizi ekru Skaist Taylor markasının Blazer uzun kollu bir ceket tasarımı ile üst giyim olarak kullanmayı tercih ediyoruz. Klasik bir ceket olan tasarımda yine kumaşın kendinden olan deseni cekete otantik bir hava vermektedir. Ceketi satın almak isterseniz www.net-a-porter.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. 2013 ilkbahar yaz sezonu trendleri arasında blazer ceketleri çok fazla görmekteyiz.

Kombinimizde ayakkabı olarak Guess’in ekru detay şeritleri olan süet bir modelini kullanabiliriz. Sizler yine ekru renklerdeki ince topuklu bir ayakkabıyı kullanabilirsiniz. Bu sezon Aker’in şallarındaki renk skalası da oldukça zengin. Kombinimizdeki siyah şeritli zarif elbisemize Aker’in ekru şalını tercih edebiliriz. Aker tüm eşarp ve şal modellerini firmanın kendi online satış sitesinde bulabilirsiniz.

Ekru rengin hakim olduğu kombinimizde çanta ve aksesuar seçimimizi yine kıyafetimizle aynı tonlarda seçebiliriz. Tesettür giyim kombinleri arasında yaz aylarının en çok tercih edilen rengi olan ekru’yu farklı pastel tonlardaki renklerle de kombinleyebiliriz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir