Zühre Pardesü 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu Mağazalarda!

Zühre Pardesü 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu Mağazalarda!

Zühre Pardesü 2013-2014 Pardesü Modelleri

Zühre Pardesü 2013-2014 Sonbahar Kış modelleri, soğuk sonbahar aylarında içinizi ısıtacak cinsten pardesü modelleriyle dolu.

Geçen haftalarda Zühre Pardesü’nün yeni sezonundan ilk kareleri sizlerle paylaşmıştık. Sonbahar’ın iyiden iyiye serinliğini hissettirdiği şu günlerde ise Zühre Pardesü’nün yeni sezon koleksiyonu artık tamam. 2013-2014 Sonbahar Kış sezon modelleri artık vitrinlerdeki yerini aldı.

Zühre Pardesü, Türkiye ve Ortadoğu başta olmak üzere toplamda 19 ülkeye ihracat yaparak, bayan dış giyim sektöründe 2004 yılından bu yana hızlı adımlarla ilerleyen ve kaliteli ürünleriyle her sezon dikkatleri üzerine çeken tesettür giyim markalarından, Zühre Pardesü yeni sezonda da iddialı modelleriyle bayanların gözdesi olmaya aday.

Zühre Pardesü 2013-2014 Pardesü Modelleri

Zühre Pardesü, yeni sezonda ürün tasarımlarını yenilikçi, modernist ve minimalist bir çizgiye oturtarak, sade detaylarla da güçlendirdiği modelleriyle karşımıza çıkıyor. Ürünlerinde ağırlıklı olarak siyah, laci, kırmızı, petrol ve camel renkleri kullanan Zühre Pardesü, kumaş olarak ise; kazayağı, ekose, gabardin ve kapitoneye ağırlık veriyor. Lazer kesimli, deri, kürk ve gold detaylar ise koleksiyonda dikkati çeken ilk parçalardan.

Zühre Pardesü’nün Sonbahar Kış sezonu ürünlerinde; 100cm ile 125 cm arası kap ve kaban, 130cm ile 1.42cm arası pardesü manto modelleri ve geniş tutulan beden aralığı seçenekleriyle bütün bayanlara alternatif sunabilecek zenginlikte bir koleksiyona sahip.

Son yıllarda yaptığı medya yatırımlarıyla da sektörde marka algısını güçlendiren ve kullanıcılarıyla tüm iletişim mecralarında güçlü bağlar kurmayı hedefleyen Zühre Pardesü, ATV’nin sevilen dizisi Huzur Sokağı’nın Ana Sponsoru oldu.

Yeni sezon ürünlerini geçtiğimiz günlerde İstanbul’da bulunan merkezinde iş ortaklarının beğenisine sunan Zühre Pardesü‘nün tüm koleksiyonu raflardaki yerini aldı. İşte Zühre’nin yeni sezon koleksiyonundan dikkat çeken pardesü modelleri;

Yorumlar

“Zühre Pardesü 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu Mağazalarda!” için 3 cevap

  1. […] (Zühre Pardesü 2013-2014 Sonbahar Kış koleksiyonu tamamlandı. Koleksiyonun tüm modellerini görmek için tıklayın.) […]

  2. […] modellere imza attı. Sezonun enerjisini ve dinazmizmini yeni sezon koleksiyonunda hissettiren Zühre, sezonda hanımların gönlünde yer ederek, hanımların beğendiği markalar arasında yer […]

  3. […] editörleri olarak bugün Zühre kış koleksiyonunu kombinlerimizde kullanıyoruz. Sizlerinde dış giyimde tercihiniz Zühre ise hazırladığımız […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir