Zühre Giyim’den İlham Veren Kombinler

Zühre Giyim’den İlham Veren Kombinler

Zühre Giyim Tesettür Kombin

Kombin1: Kap: Zühre, Şal: Tuğba Venn, Çanta: McQ, Çizme: L.K.

Tesettür giyim firmalarından Zühre Giyim, müteddeyyin hanımların dış giyim tercihlerinde, zengin bir koleksiyon sunmaktadır. Her sezon tüm hanımların giyim tercihine hitap edebilecek zenginlikte kreasyon hazırlayan Zühre, ülkemiz mütedeyyin ve muhafazakar kadınlarının beğenisini kazandığı gibi, tüm dünyadaki muhafazakar hanımların da ilgi odağı olmaktadır. Özellikle Ortadoğu’da birçok satış noktası bulunan Zühre, koleksiyonlarında sezon trendlerini de yansıtmaktadır.

Zühre Giyim Tesettür Kombin

Kombin2: Kaban: Zühre, Şal: Kayra, Çanta: Jimmy, Çizme: Burberry

Zühre dış giyim tercihinizde, sizin taleplerinize göre modellerinde farklı boylar sunmaktadır. İsterseniz uzun kaban ya da pardesüler, isterseniz kısa trençkot ve kaplar. Çalışan hanımları da düşünen marka, minimal formlarda günlük kullanıma uygun özel modellere de imza atmıştır. Bununla birlikte kaşe, deri ve kumaş seçenekleri ile de modellerde farklı alternatifler sunmaktadır.

Zühre Giyim Tesettür Kombin

Kombin3: Manto: Zühre, Çanta: Michael Kors, Çizme: Gianvito

Son yıllarda tesettür giyim firmaları arasından adından fazlasıyla söz ettiren Zühre koleksiyonlarında, modern çizgileri görmekteyiz. Ekose ve kaz ayağı desenlerinin tasarımlarda şık yorumu tüm hanımlar tarafından beğeni ile karşılanmıştır. Sezon trendleri arasında olan deri ve kapitone detayları da birçok modelde görmekteyiz.

Zühre Giyim Tesettür Kombin

Kombin4: Manto: Zühre, Eşarp: Armine, Çanta: Mulberry, Çizme: Giuseppe

Yeşiltopuklar editörleri olarak bugün Zühre kış koleksiyonunu kombinlerimizde kullanıyoruz. Sizlerinde dış giyimde tercihiniz Zühre ise hazırladığımız birbirinden şık kombinleri inceleyebilirsiniz.

Zühre Giyim Tesettür Kombin

Kombin5: Trençkot: Zühre, Çanta: Carven, Şal: Kayra, Ayakkabı: Julianne

Zühre Giyim Tesettür Kombin

Kombin6: Kaban: Zühre, Ayakkabı: Fendi, Çanta: Burberry, Şal: Kayra

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir