Zühre Pardesü 2013 – 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Zühre Pardesü 2013 – 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Zühre Pardesü 2013 - 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Zühre Pardesü 2013 – 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu’ndan ilk detaylar ortaya çıktı.

Zühre Pardesü 2013-2014 Sonbahar Kış koleksiyonu tamamlandı. Koleksiyonun tüm modellerini görmek için tıklayın.

Yeni sezonun başlaması ile birlikte tesettür giyim markalarından birbirinden şık koleksiyonlar da vitrinlerde yerini almaya başladı. Tesettür giyim firmaları arasında adından her zaman söz ettiren Zühre Pardesü 2013-2014 Sonbahar Kış modelleriyle harika parçalara sahip.

Zühre Pardesü her sezon kalitesi ve şıklığı ile hanımların beğenisini kazanmakta. Pardesü ve kap modelleri, yeni sezonda yine bizi heyecanlandıran tasarımlar arasında. 2013-2014 Sonbahar Kış eşarp koleksiyonu ise sezonun trendlerini belirleyecek model ve seçeneklerle dolu.

Zühre Pardesü 2013 - 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Son birkaç sezonun iddialı pardesü modelleri ile kendine özgü çizgisini her zaman koruyan Zühre Pardesü, stil sahibi hanımların beğendiği markalar arasında. Yeni sezonun trendi olan yuvarlak omuzlu pelerin detaylarını Zühre’nin yeni sezon koleksiyonunda görmekteyiz. Bu sezon yine yükselen trend olan deri ve kapitone detayını ise pardesü modellerinde ustalıkla kullanmış.

Zühre Pardesü 2013 - 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Bordo renk, bu kış en çok göreceğimiz renkler arasında. Zühre Pardesü’nün, modellerinde ise bordo rengin hakimiyeti hissedilmekte. Yine her sezon kış renkleri arasında gelen bej ve siyah koleksiyonda yerini almış. Kalite ve şıklığı bir arada tutan marka, yeni sezon koleksiyonu ile birbirinden zengin seçenekleri sunmakta. Bu sezon moda yatırımınızı yaparken sezon trendlerini göz önünde tutmanızı öneririz.

3 Trackbacks

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *