Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu ile Şehirli Kadın Stiline Klas Dokunuş

Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu ile Şehirli Kadın Stiline Klas Dokunuş

Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Şehirli kadının modern stilini klas detaylarla tamamlayan Zühre İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu, yeni mevsimin taze başlangıcına ferah bir seçki sunuyor.

2020 ilkbahar yazında #göründüğümgibi mottosuyla farklı tarza sahip onlarca kadını tek bir koleksiyonda bir araya getiren Zühre, şıklık kodlarını yeniden yorumluyor.

Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Hikaye Dolu Tasarımlar

Hikâye dolu tasarımlarının her biri kadınların #elegan, #minimal, #sportif, #şık ya da #gezginruhlu karakterlerini ele verirken daha ilk bakışta #göründüğümgibi diyebilme şansı veriyor. Görünümüyle imza bir stil oluşturan Zühre kadını işlevsel ve şık koleksiyon parçaları ile yeni sezonun gözdesi oluyor.

Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yeni Mevsimin Şık ve İşlevsel Parçaları

İşlevsel olduğu kadar şıklığından ödün vermeyen parçalar günlük hayattan şık davetlere, sahil şeridinde yolculuğa çıkan parçalardan yoğun mesai günlerine kadar kullanım alanının genişliği ve işlevselliği ile dikkat çekiyor.

Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Koleksiyonda beyazın ve kremin dinginliği, neon yeşillerin enerjisi, siyah asaleti ve yazlık denim parçaların sadeliği ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. “Flower power” desenleriyle yeni sezonu selamlayan elbiseler, ışıltısıyla göz kamaştıran şeritleriyle kaplar, sürpriz detaylarıyla öne çıkan tunikler kombinlerin kuşkusuz başrol oyuncusu olarak sahnede…

Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

İnce Katmanların Hakimiyeti

Şehirde yazı yaşatacak sıcak sarı tonları, farklı okazyonlara eşlik eden tulum ve salopetlerle ahenk oluşturuyor. İnce katmanların hakimiyetiyle elbiselere romantik etki katan detaylar, yumuşak toprak tonlarıyla renk üzerinde ittifakı kuruyor.

Farklı kumaşların ana materyal olarak kullanıldığı Zühre İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu, sarının ve yeşilin farklı tonlarıyla bir araya gelerek giy-çık dediğimiz konforlu tuniklerde yeniden hayat buluyor.

Doğal dokular, yumuşak formlar ve ince işçilikli tasarımların bir araya geldiği Zühre İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu, sizi sıcak iklimi keşfetmeye davet ediyor.

Koleksiyonun tamamını Zuhre.com.tr‘den inceleyebilir veya sosyal medya üzerinden @zuhre.official hesabını takibe alabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir