Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Zehra Uçar Tesettür Giyim Koleksiyonu

Zehra Uçar Tesettür Giyim Koleksiyonu

Zehra Uçar Tesettür Giyim Modelleri

Mütedeyyin hanımlara yönelik tasarımlar üreten markaların koleksiyonlarını sizlerle paylaştığımız gibi, kendi ismiyle marka olan ve kendi koleksiyonunu hazırlayan genç tasarımcıları da sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bugün Zehra Uçar‘ı hem sizlere tanıtacak hem de koleksiyonu hakkındaki öneri ve fikirlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Zehra Uçar Tesettür Giyim Modelleri

Zehra Uçar; tesettürde yeni bir nefestir.

Zehra Uçar öncelikle bloğu ile moda dünyasında adından söz ettirmiştir. Genç tasarımcı Zehra Uçar’ın hali hazırda, öğrenciliği de devam etmekte birlikte tasarımlarıyla da mütedeyyin hanımların beğenisini kazanmıştır. Uzun yıllar tekstil ve moda dünyasının içinde yer alan Zehra Uçar, öncelikle kendi kıyafetlerini dikmekle bu işe başlamış olup, sonra da kendisini bu alanda geliştirerek, zamanla kendi adıyla koleksiyonlarını hazırlamış genç bir tasarımcıdır.

Zehra Uçar Tesettür Giyim Modelleri

Zehra Uçar; bayan kıyafetlerinde tasarımlarıyla tesettür çizgisini koruyan ve geliştiren bir stilist ve aynı zamanda bir markadır. Kendi adıyla oluşturduğu, kendi giyim markasını, disiplinli çalışmaya borçludur. Tesettürlü bayanların kabül gören giyim zevklerini başarıyla koleksiyonuna yansıtmaktadır. Zehra Uçar; tesettür stil modasında yeni bir nefestir.

Zehra Uçar Tesettür Giyim Modelleri

Pelerinli tunikler rahat formlu modeller

Zehra Uçar koleksiyonu, hemen hemen tamamı rahat ve salaş modellerden oluşmaktadır. Tesettür normları içinde olması gereken kalıp ve modelleri Zehra Uçar tasarımlarında görmekteyiz. Pelerinli tunikler, diğer salaş modeller birbirinin görsel kodlarını taşımakta. Özellikle kilolarından hoşnut olmayan, ya da rahat ve salaş giyinmeyi seven bütün hanımların Zehra Uçar modellerini çok seveceğini şimdiden söyleyebiliriz. Canlı renklerin modellerdeki hakimiyeti de fazlasıyla hissedilmektedir.

Zehra Uçar Tesettür Giyim Modelleri

Kıyafet tasarımlarıyla özellikle genç jenerasyonun dikkatini çeken bu koleksiyonu bizler çok beğendik.

2 Yorum Bulunuyor

  • Ebiha Şahintekin Özdemir
    2014-02-24 | Permalink |

    Zehra Uçar Hanımı yürekten tebrik eder başarılarının devamını dilerim….

  • berfo eremkaya
    2014-12-11 | Permalink |

    gercekten tasarmlarnz cok guzel ve bunları ustumde de taşımayı cok isterdim

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *