Zara 2014 Bot Modelleri

Zara 2014 Bot Modelleri

Zara 2014 Bot Modelleri

Zara Bot ve Çizme Modelleriyle Sıcacık Bir Kış

Soğuk havalar artık geliyorum diyor. Ara sıra sıcak giden günler olsa da, biliyoruz ki pastırma yazı da sona erecek; bir iki haftaya kadar iyiden iyiye soğuklar bastıracak.

Kış deyince de aklımıza, ilk gelen tabi ki botlar ve çizmeler oluyor.. Şimdiden kışlık ayakkabılarımızı seçmemiz gerek. Özellikle çizme ve botlara sahip olmalıyız. Kışlık bot alışverişinize çıkmadan önce sizin için, Zara 2014’ün bot modellerini araştırdık.

Zara 2014 Bot Modelleri

Yeni sezonda bot trendleri arasında biker botlar, cut-out botlar, bağcıklı modeller, desenli şık tasarımlar, bilekten bağlı şık modeller, diz üstü çizmeler, dolgu topuk botlar, flatform tasarımlar en çok konuşulan ve öne çıkan trendler arasında gelmektedir.

Zara 2014 Bot Modelleri

Zara‘nın yeni sezon bot modellerinde ise, birçok trendi bulabileceksiniz. Kalitesi ve kullanım ömrünün uzunluğu bakımından Zara, bot tercihlerinizde öncelikle bakmanız gereken markalar arasında diyebiliriz. Kış sezonunda kullanımı zor olan topuklu modelleri özel gün ve gecelerde tercih etmenizi önerirken, günlük kullanıma uygun düztaban ve az topuklu şık modeller kışın soğuk günlerinde daha rahat bir kullanım sağlayacaktır.

Zara 2014 Bot Modelleri

Bu sezonun özellikle bot modellerinde, maskülen modanın etkileri fazlasıyla hissedilmektedir. Öyle botlar var ki; topuklu bir model olmasa, erkek botu mu acaba? diye düşündürecek cinsten diyebiliriz. Eğer sizin de stiliniz maskülen bir giyimden yana ise, Zara‘nın yeni sezon bot modellerinde, farklı birçok tasarımı bulabileceksiniz.

Zara 2014 Bot Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir