Doğal Taşlı Aksesuarlarla Pozitif Enerjiyi Üzerinizde Taşıyın

Doğal Taşlı Aksesuarlarla Pozitif Enerjiyi Üzerinizde Taşıyın

Enerji Taşlarından Çok Şık Aksesuarlar

Enerji Taşlarından Çok Şık Aksesuarlar

Bayanların en büyük tutkularından biri de takı kullanmak. Özellikle entelektüel yaşam tarzını benimseyen hanımların en büyük meraklarından birisi enerji taşlarından ve kıymetli taşlardan oluşturulmuş takılar kullanmaktır. Taş deyip geçemeyiz. Enerji taşları ve mücevherat sektöründe işlenen kıymetli taşları da konumuza dahil edersek, her taşın bir anlamı, bir enerjisi vardır.

Taşların tabiatı gereği taşıdığı atomların yapısında taşıdığı enerjiler, etrafına ve kullanan kişiye bıraktığı fiziki ve kimyevi etkiler aynı zamanda da ruhsal bir terapiyi de icra etmektedirler. Bu işin uzmanları ve bu konuda yıllarını vermiş kişiler, taşların değerini, insan ve canlı üzerindeki etkilerini bilirler ve buna göre de hem görsel işlevi gören, hem de taşıyana bir nevi rahatlatıcı müsekkin olarak bize tanıtmaktadırlar. Merak edenler çeşitli sitelerden detaylı olarak bilgi edinebilirler.

Enerji Taşlarından Çok Şık Aksesuarlar

Namibya’lılara göre Namibya tanrının en gazaplı ve en kızgın olduğu zaman yaratılmış. Onların inancına göre Namibya’nın her tarafı kızgın çöllerle kaplanmış. Sonra tanrı eşref saatinde de bakmış ki bu yaptığı bu adalete sığmıyor; bu sefer de Namibya’lılara acımış, kızgın çöllerle kaplamış olduğu Namibya’nın çöllerinin altına da birbirinden değerli kıymetli taşlarla bezemiş. Bu masalsı hikayede anlatmak istediğim yokluğun ve fakirliğin en uç noktasından anlatılan çöl hikayesi, varlığın ve zenginliğin en uç noktası olan değerli taşların mukayese edilmesidir. Elbette bazı taşlar kıymetlidir. Kıymetli taşların yanında değersiz addedebileceğimiz taşların da kendine göre bir değeri vardır.

Enerji Taşlarından Çok Şık Aksesuarlar

Binlerce metre toprak altından çıkarılan siyah taşlar işlenerek pırıl pırıl pırlanta haline getirebiliyorlar. Pırlantanın değerini duvar ustası değil, kadınlar için süs ve takı eşyası olan pırlantanın değerini ancak mücevheratçı bilecektir. Özellikle bazı taşların enerjiyle yüklü olduğunu biliyoruz. Peygamberimiz’in (sav) akik taşlı bir gümüş yüzüğü olduğunu da biliyoruz. Akik gibi nice ismini bildiğimiz ve bilemediğimiz taşlardan kadınlar için yapılan, küpeler, kolyeler, yüzükler, bilezikler takı ve aksesuar olarak bayanlar tarafından zevkle kullanılmaktadır. Bu öyle bir hal almıştır ki; bazı bayanlar takı tasarımını hem bir iş, geçim vasıtası, hem de kendileri için bir terapi aracı olarak da görmüşlerdir.

Yurt içinde ve yurt dışında söz konusu enerji taşlarından gerçekleştirilen takı tasarımları artık bir sektör halini de almıştır. Kısaca enerji taşlarından hanımlara yönelik ürünlerin yanı sıra, erkeklerin de kullandığı tesbihler de üretilmektedir. Bize düşen bu konuya kısaca değinmek olmuştur. Enerji taşlarından tasarlanan birkaç ürünü de sayfamızda paylaşıyoruz. Aynı zamanda görselliği olan bu ürünlerden kombinlerinizde aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle modern ve şehirli hanımlar, eğitim düzeyi yüksek insanlar, sanatçılar, entelektüellerin bir kısmı parasal değeri yüksek olan altın mücevherat yerine, kendilerini bu enerji taşlarıyla ifade etmektedirler.

Yorumlar

“Doğal Taşlı Aksesuarlarla Pozitif Enerjiyi Üzerinizde Taşıyın” için bir yanıt

  1. […] sıklıkla kullandığı broşlar günümüz zamanında da birçok hanımın en önemli aksesuarı […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir