Yepyeni NORMCORE ile Modadan Bağımsız Rahatına Göre!

Yepyeni NORMCORE ile Modadan Bağımsız Rahatına Göre!

Normcore Capsule 01 Giris

Modadan bağımsız rahatına göre!” mottosuyla NORMCORE yeni bir dönemin başlangıcına imza atıyor.

2020 Sonbaharına ilk kapsül koleksiyonu Newnorm Capsule ile giriş yapan NORMCORE, yeni normal hayata gönderme yaparken, değişen alışkanlıklarımızın giyim dünyasına yansımasının altını çiziyor ve “moda”dan bağımsız giyimin doğuşuna imzasını atıyor.

NORMCORENewnorm Capsule” koleksiyonunun çıkış noktası, her gün kullanılabilecek, modadan bağımsız tamamen rahata, keyfe göre ama aynı zamanda özgün ve stil sahibi giyim anlayışı oluşturmak.

Normcore Capsule 01 Newnorm

Doğal Kumaş Gömlek Pantolon Takım
Verev Çizgili Doğal Kumaş Elbise

Bu vizyon ile NORMCORE, trendlerden bağımsız, moda baskısını üzerinde taşımayan kadınlara kendilerini nasıl iyi hissediyorlarsa onu tercih etmelerini sağlayacak parçaları günlük yaşamda kullanılabilecek en zarif haliyle sunmaktadır.

Koleksiyonuna ait parçalar sezonsal moda akımlarına göre değil, modern ve şehirli kadının temel ihtiyaçlarına yönelik tasarımlarla ortaya çıkmıştır. Bu tasarım çizgisi oluşturulurken NORMCORE felsefesinin kaynağı olan kullanışlı parçalar olmalarının yanında konforlu ve ulaşılabilir parçalardan oluşması unutulmaz bir ayrıntı olmuştur.

Normcore Capsule 01 Elbise

Gizli Düğmeli Kuşaklı Doğal Kumaş Elbise

Desen ve renk çeşitliliği ile kurumsal görünümlerden sokak stiline, her tarzın rengini bir arada tutmayı başarabilen elbise tasarımları saf kadınsılığın ve endüstriyel modernliğin muhteşem dengesini gözler önüne seriyor.

Bununla birlikte gündelik yaşamda rahatlıkla kombinleyebilen tunikler, birbirinden farklı renklere ve kesime sahip desenler tamamen sizin keyfinize kendini bırakarak farklı stillerdeki kombinlere adapte olmak için çoktan hazırken, minimalist ruhların karşı koyamayacağı maxi boy tunikler, farklı stillerin doğuşuna zemin hazırlıyor.

Normcore Capsule-01-Cizgili-Tunik

Aklında ihtiyaca yönelik tasarım felsefesi yatan NORMCORE‘a her baktığınızda modadan bağımsız giyimin oluşturduğu özgürlük hissini keşfedeceksiniz. Konforu temel bir öncü olarak hedef alan ve en sıradan zamanlarda bile kendine özgü bir iz bırakan parçalar, koleksiyonda ikili takımlarla gün yüzüne çıkıyor.

Renkli Çizgili Doğal Kumaş Elbise
Hardal %100 Pamuklu Şal
Gizli Düğmeli Maxi Tunik
Çizgi Desenli Pamuklu Şal

Tüm bu giyim anlayışına ek olarak tamamlayıcı aksesuar tasarımlarına da benzer bir anlayış kazandırmayı hedefleyen NORMCORE, dört farklı şal koleksiyonuyla, yaşamın her alanında ihtiyaç olacak ürün çeşidini yenilikçi bir ayrıcalıkla yansıtmayı amaçlıyor. Dört farklı temada hazırlanan şal koleksiyonlarının temelinde, farklı ihtiyaçlardaki kombinlere kusursuz şekilde adapte olma hissi yatıyor.

Koleksiyonun tüm parçalarını alışveriş sitemizdeki NORMCORE sayfasından online olarak satın alabilirsiniz.

Ayrıca NORMCORE‘u Instagram’da @normcore.official hesabı üzerinden takibe alarak tüm güncellemeleri anında yakalabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir