Yenilenen Yüzü Özlenen Lezzetleri İle Le Pain Quotidien Yeniden Göktürk’te

Yenilenen Yüzü Özlenen Lezzetleri İle Le Pain Quotidien Yeniden Göktürk’te

Le Pain Quotidien Lezzetleri

Hayal ettiğiniz lezzetlerin bir araya geldiği gününüzü güzelleştiren organik ve doğal kahvaltı ile hafif, sağlıklı, şekersiz ve organik tatların buluşma noktası Le Pain Quotidien yeniden Göktürk’te. Sevdiklerinizle anın tadını çıkarırken benzersiz lezzetlerin size eşlik etmesine izin verin…

Le Pain Quotidien’in zarif ruhunu yansıtan her bir ürünü, misafirlerine hak ettiği lezzeti tüm doğallığıyla sunuyor. Her yudumda tazelik, her bardakta serinlik sunacak, içinizi ferahlatacak içecekler; kokusuyla mest edecek kahveler ve daha fazla lezzet için LePain yeter…

Göktürk Le Pain Quotidien

Le Pain Quotidien Göktürk’e Yeni Bir Soluk Getirecek

Öncü grup şirketlerinden Honest Holding çatısı altında ilk kez Aralık 2022’de Türkiye şubesini açan, dünyada en çok sevilen gastronomi markalarından biri olan Le Pain Quotidien, hızlı bir büyüme ivmesi ve yatırımlarla bu defa Göktürk’e yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Buyaka AVM, Kanyon AVM ve Suadiye şubelerinden sonra yeni yerinde yenilenen lezzetleriyle misafirlerini bekliyor.

Le Pain Quotidien

17 Temmuz’da kapılarını açan Göktürk Le Pain Quotidien, yaz menüsüne yeni eklenen lezzetleri ile gastronomi meraklıları için yenilikleri ile merak uyandırıyor. Tariflerinin bir sır olmadığı ancak lezzetlerinin fark yaratarak kendini belli ettiği  Le Pain Quotidien, Türkiye’deki yolculuğuna Göktürk’te kendini yenileyerek devam ediyor.

Le Pain Quotidien Sağlıklı Lezzetleri

Sağlıklı ve lezzetli yaz menüsü ile gastronomiseverlere hizmet verecek olan Le Pain Quotidien Göktürk, sunduğu yeni menüde özellikle ev yapımı tadında ve düşük kalorili yiyecekleri ön planda tutuyor. Taze kekikle fırınlanmış körpe enginar salatası, taze kekikli dana bonfile ve kabak kalye, pancarlı humus körpe enginar tartini, sebzeli körili tavuk, buzlu citrus mate, yoğurt bazlı potlar ve tatlılar yenilenen menüde bulunan bazı lezzet alternatifleri arasında. Bir masada hayal edebileceğiniz her şey Le Pain Quotidien’de sizi bekliyor.

Le Pain Quotidien Göktürk

Le Pain Göktürk, hafta içi saat 08.00-23.00, hafta sonu ise 08.00-00.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Le Pain Göktürk İletişim:

  • Adres: Göktürk Merkez Mah. Eyüpsultan / İstanbul

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir