Yeni Sezonun Tüm Renkleri Mağaza Kadınca’da

Yeni Sezonun Tüm Renkleri Mağaza Kadınca’da

Miss Dalida 2017 - 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu

İstanbul Bulgurlu’nun en köklü butiklerinden Mağaza Kadınca, 2017/18 Sonbahar-Kış sezonuna doğanın tüm renk değişimlerine ortak olan parçalarla giriş yapıyor.

Mağaza Kadınca çatısı altında satışa sunulan özel tesettür giyim markaları sonbahar-kış sezonunu birbirinden farklı, iddialı ve çarpıcı koleksiyonlarla karşılıyor.

Mağaza Kadınca Butik
Özel Markalar 2017/18 Sonbahar-Kış

Miss Dalida 2017 - 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Miss Dalida

Net çizgisiyle modern ve dinamik bir koleksiyona sahip olan Miss Dalida, yıllardır şehirli, çalışan kadının vazgeçemez seçimlerinden birisi oluyor. Miss Dalida modern, şehirli ve tesettürlü kadının her anında stilini en iyi şekilde tamamlayabilmesi için palto, kaban ve trençkotların yanı sıra her tasarımıyla özel hissettiren takımları ile hafta sonunun sakinliğini zamansız tasarımlarıyla birleştiriyor.

Miss Dalida’nın en seçkin ve çeşitli ürünleri tüm ayrıcalıklarıyla Mağaca Kadınca‘da satışa sunuluyor.

Al-Marwah 2017-2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Al-Marwah

Feminen tarzıyla şehrin ritmini yakalarken günün her anında şıklığından ödün vermek istemeyen tesettürlü kadınların tercihi Al-Marwah, tasarım dokunuşu olan renkli ve şık parçaları ile göz doldururken farklı kumaş alternatifleriyle de sonbaharı üzerinizde hissetmenize olanak sağlıyor. Koleksiyonun anahtar parçalarını oluşturan kadife kumaşlar, volanlar ve blok renkler, 21. Yüzyıl kadınının yenilikçi ve dinamik etkileşimi ile yorumlanmış olarak karşımıza çıkıyor.

Ürün ve marka zenginliğiyle her mevsimde keyifli alışveriş deneyimi sunan Mağaza Kadınca, Al-Marwah 2017/18 sonbahar kış koleksiyonunu çoktan vitrinlerine taşırken, en cazip fiyatlarla keyifli alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor.

Basic Love 2017-2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Basic Love Official

Basic Love Official genç, enerjik, eğlenceli ve özgün ruhunu yansıtan renkli sonbahar kış koleksiyonuyla, rahatlık anlayışına sahip, klişelerden uzak ve giydikleriyle “iyi hissetmek” isteyen genç tesettürlü insanlara hitap ediyor.  Tesettürlü gençlerin günün her anında rahatlıkla kullanabileceği t-shirtler, sweatshirtler, eğlenceli kaplar, sezonun trendi tül ve biye detaylı elbiseler, Basic Love Official koleksiyonunun ön plana çıkan parçaları arasına giriyor. Dinamik görünümlü farklılaşan parçalar, genç ruhu kış sezonunda da perçinliyor.

Mağaza Kadınca, Basic Love Official ve daha birçok markanın yeni sezon koleksiyonlarını her zevke ve bütçeye uygun seçeneklerle, Üsküdar Bulgurlu’da bulunan mağazasında müşterileriyle buluşturuyor.

Naki & Mascara 2017-2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Naki & Mascara

Kendini özgürce ifade etmekten çekinmeyen, cesur ve cool kadınların markası Naki & Mascara 2017/18 sonbahar-kış koleksiyonunda, elegan duruşların modern punk algısı ile yorumlanmış modelleri ile sezonun en ilgi çekici görüntüsünü oluşturuyor. Sokak modasını zımba detaylardan asimetrik bitişlere farklı detaylarla tanımlayan bu koleksiyon, kendini özgürce ifade eden tesettürlü kadının yenilikçi tavrını ortaya koyuyor.

Zahmetsiz alışveriş farkını yaşamak ve tek bir yerde tüm markaların en seçkin ürünlerini bulmak isteyen kadınlara ürün ve marka zenginliğiyle her mevsimde keyifli alışveriş deneyimi sunan Mağaza Kadınca yeni sezonun tüm renkleri tek bir çatı altında toplamanın ayrıcalığını sunmaya devam ediyor.

Mağaza Kadınca İletişim:

Adres: Bulgurlu Mah. Bağcılar Cad. Ekşioğlu Özyener Sitesi I Blok Dükkan 2 Üsküdar/İstanbul

Tel: 0216 650 94 15

Instagram: @magazakadincaa

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir