Yeni Sezonun En İyi 20 Parçası

Yeni Sezonun En İyi 20 Parçası

2017 Tesettür Elbise Modelleri

2016/17 Sonbahar-Kış Koleksiyonlarının en popüler tasarımları, en güncel trendlerle boy gösteriyor. Gündüzden geceye imkan tanıyan parçalar, maksimum özgürlüğe kapı aralayan rahat kesimler, göz alıcı kumaşlar ve dahası…

Yeni sezonun en iyi 20 parçası, bu hafta radarımıza takılıyor. Sezonun trendlerini keşfederken ulaşılabilir parçalara göz atmaya hazır olun.

2017 Tesettür Tunik Modelleri

  • Süet Kap: Vavist – Satın Al
  • Kadife Takım: Nio Triko

Süet ve Kadifenin Yükselişi

Sezon başından beri rekabetini sürdüren iki trend var. Süet ve kadife! Biri daha bohem biri daha cool. Biri daha sportif biri daha şık. Farklı farklı stillere imkan tanıyan bu iki dokunulası kumaşla tasarlanan birbirinden harika parçalar da tutku uyandırır cinsten. Camel ve bej renkleriyle özdeşleşen süet, göz alıcı zümrüt ve bordo kadifelerle hayat bulan kadife, sezonun hit parçalarını sergiliyor.

2017 Tesettür Pelerin Modelleri

Pelerin Palto: Kayra

Pelerin Paltoların İkonik Tavrı

Soğuk havalara meydan okuyan pelerin paltolar, tesettürlü kadınların sezonda en sevdiği parçalardan oluyor. Stile anında ikonik ve havalı bir duruş katan pelerin paltolar omuzlarda yük değil şık oluyor.

2017 Tesettür Palto ve Kaban Modelleri

Kürklü Palto: Nihan

Kürkün Cazibesi

Kürksüz bir kış sezonu tabii düşünülemezdi. Baştan aşağı kürk ihtişamı yerine, sokak stiline adapte olabilecek tasarımlar en göze çarpanlar arasına yerleşiyor. Kapüşonlarda, yakalarda ve kollara gördüğümüz ve hayranlığımızı bir kat daha arttıran kürk detaylar, kışın soğuna sıcak dokunuşlar sağlıyor.

2017 Tesettür Elbise Modelleri

Elbise ve Takım: Mimya

Pileler ve Fırfırlar Her Yerde

Pileli etekler geçtiğimiz sezondan beri gözdemiz. Şıklığının yanı sıra sportif tavra da anında uyum sağlayabilen parçalar, güçlü bir kombine imza atmak için ilk akla gelenlerden.

2017 Tesettür Plise Etek Modelleri

Plise Etek: Kevser Sarıoğlu

Süet ve kadife arasındaki rekabete benzer bir durum da pile ve fırfır arasında yarışıyor. Modasını koruyan pilelerin peşinde fırfırlar koşuyor. Romantik bir tavrın anahtarı olacak fırfırlı parçalar elbise yakalarında ve etek uçlarında şıklığa yöneliyor.

2017 Tesettür Tunik Modelleri

Lacivert Kap – Haki Tunik: Touche

Üst Düzey Konforun Tasarımları

Sezonun cool tavrını belirleyen ve kadınları kalbinden yakalayan bol, dökümlü tasarımlar hitler arasında zirveyi oynuyor. Pantolon-tunik takımlar, elbiseler, paltolar… Hemen hemen her parçaya yansıyan bu ruh, güçlü stillere imza attırıyor.

2017 Tesettür Elbise Modelleri

Bordo Elbiseler: Mimya

Bordo ve Kırmızının Gösterişi

Rengindeki tonundaki gösterişiyle en sade tasarımlara bile hayat veren kırmızı, bordo tasarımları eminiz ki siz çok sevdiniz. Soğuyan havaları rengiyle ısıtacak kırmızı her tonuyla yükselmeye devam ediyor. Onlarca tonuyla sizleri çekim alanına çeken kırmızıyla güçlenen tasarımlarla tanışın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir