Yazlık Kıyafetlerimizi Sonbaharda Nasıl Kullabiliriz?

Yazlık Kıyafetlerimizi Sonbaharda Nasıl Kullabiliriz?

Yazlık-Kıyafetlerimizi-Sonbaharda-Nasıl-Kullabiliriz

Her sezon yeni trendlere göz atıp size yakışan kıyafetlerle gardırobunuzu güncellemenizi tabii ki tavsiye ediyoruz, fakat tasarrufu da unutmamak gerek. Özellikle 2012 sonbaharı için… Çünkü yazlık trendlerin hiçbir yere gittiği yok.

En sevdiğiniz yazlık kıyafetlerinizi sonbaharda da giymeniz için bazı önerilerimiz var. İşte YesilTopuklar.com‘dan yazlık giysilerinizi sonbaharda da rahatlıkla kullanabilmeniz için altın öneriler…

Beyaz yazlık tunik yada gömleklerinizi içine dar bir balıkçı yaka bluz giyebilirsiniz. Kumaşının ince olmasına dikkat eder. Düz renk değil, desenli ve ayrıntılı parçaları tercih edin ve hanımlar arasında kullanabileceğiniz harika bir sonbahar parçanız olsun.

Yazlık Kıyafetlerimizi Sonbaharda Nasıl Kullabiliriz

Salaş yazlık elbisenizi salaş yeleklerle birlikte giyebilirsiniz. Bu sofistike bir etki yaratır. Uzun boylulara tavsiye ediyoruz.

Yazlık Kıyafetlerimizi Sonbaharda Nasıl Kullabiliriz

Böyle bir yazlık bluz kışın da kurtarıcı olacaktır. Ceketlerle ya da içine gömlekler giyerek serin rüzgarlara hazırlıklı hale gelebilirsiniz. Ayakkabı içine renkli çorap, 2012 boyunca tasarımcıların podyumda yer verdiği, fakat sokak modasına pek yansımayan bir stil denemesi oldu. Gelecek sezon neon renklerin etkisi devam edecek, bu kombinasyona bir şans verebilirsiniz.

Yazlık Kıyafetlerimizi Sonbaharda Nasıl Kullabiliriz

Tesettür Giyim Modelleri” ile ilgili diğer yazılarımız için tıklayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir