Yaz Kış Vazgeçemediğimiz Siyah Beyaz Kombinler

Yaz Kış Vazgeçemediğimiz Siyah Beyaz Kombinler

Siyah Beyaz Tesettür Kombinler

En kurtarıcı renklerdir siyah ve beyaz. Ne yaz aylarında bu renklerden vazgeçebiliriz, ne de kış aylarında. Özel bir davette ilk akla gelen, bir iş toplantısında bizi en şık ifade edeceğinizi düşündüğümüz renklerdir siyah ve beyaz… Yaz sıcaklarını fazlasıyla hissettiğimiz şu günlerde biz de size siyah ve beyaz kombinler hazırladık.

Siyah Beyaz Tesettür Kombinler

Kombin1: Elbise: Marni, Pantolon: Mango, Ayakkabı: Gianvito, Çanta: Oasis

Başta aşağı siyah beyaz giyinmeyin

Biz kadınların en kolay kombin yaptığı ikili renklerin başında siyah ve beyaz gelir. Bazen bu iki rengi tek tek kombin yaparken, bazen de siyah beyaz ikilisinin birlikte desenlendiği kıyafetleri seçeriz. Baştan aşağı üniforma misali iki rengi kombin yapmak artık çok demode. Muhakkak farklı ve canlı kontrast bir rengi siyah beyaz kombinlerinizde kullanmalısınız.

Siyah Beyaz Tesettür Kombinler

Daha ince görünmek için siyah rengi ağırlıkta kullanın

Yaz aylarının gelmesi ile fazla kilolarla hepimizin başı derttedir. Ne kadar bu kilolardan kurtulmayı tercih etsekte bu konuda başarılı olamadığımız zamanlar da vardır. İşte fazla kiloları en iyi siyah renkle kamufle edebilirsiniz. Beyaz bir gömlek, beyaz bir pantolon tercih ettiğinizde siyah uzun bir yelek ya da ceket tercih ederek daha ince görünebilirsiniz.

Siyah Beyaz Tesettür Kombinler

Kombin2: Elbise: Marc Jacobs, Çanta: Mondani, Ayakkabı: Jimmy, Pantolon: Mango

Siyah beyaz kombinlerde en şık modeller

2014 ilkbahar yaz sezonunda birçok desen öne çıkıyor. Özellikle floral desenler bu sezon trendler arasında yer alsa da, yine birçok grafik desen bu yaz karşımız çıkıyor. Siyah beyaz kombinlerinizde floral desenleri tercih edebileceğiniz gibi, grafik şekillerini de bu yaz özellikle kullanabilirsiniz. Siz de bu yaz kendiniz için siyah beyaz renklerin eşliğinde şık kombinle yapmaya ne dersiniz.

Siyah Beyaz Tesettür Kombinler

Kombin3: Elbise: Altuzarra, Pantolon: Mango: Şal: Kayra, Ayakkabı: Defacto

Yorumlar

“Yaz Kış Vazgeçemediğimiz Siyah Beyaz Kombinler” için 2 cevap

  1. […] Siyah-beyaz birbirine zıt iki renk gibi görünse de birbirine yakışan, birbirine uyan ve birbirini tamamlayan en iyi iki renk. Siyah ve beyaz en klasik tabirle, giyim kuşamımızda düalizmi de simgeler. Zaten insanın ruh hali de bu değil mi? […]

  2. […] gözetiyorsunuzdur. O halde kontrast renkleri kullanmayı çok seviyorum diyorsanız, siyah beyaz eteklerle kombinler hazırlamaya ne […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir