Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Göz Dolduran Siyah Beyaz Etek Kombinleri

Göz Dolduran Siyah Beyaz Etek Kombinleri

Siyah Beyaz Etek Kombinleri

Siyah ve beyaz birlikteliği her sezon koleksiyonlara damgasını vurmakta. Ölçülü giyinmeyi tercih eden kadınlar için siyah beyaz birlikteliği, en çok eteklerle seviliyor. Kıyafetlerinizde ve kombinlerinizde renk uyumu kıstaslarını gözetiyorsunuzdur. O halde kontrast renkleri kullanmayı çok seviyorum diyorsanız, siyah beyaz eteklerle kombinler hazırlamaya ne dersiniz?

Siyah Beyaz Etek Kombinleri

Siyah ve beyaz uyumu

Siyah beyaz, bir hikayenin en önemli karakterleri. Siyah beyaz etekler adeta karanlıkla aydınlığın buluşması gibi. Siyah beyaz etekler sanat eseri diyebileceğimiz şıklıkta. Birbiri ile uyumunun muhteşem olduğu bu iki rengi, eteklerde görmek bizlere mutluluk veriyor. Bir davette, özel bir günde kombinlerinizde yer verdiğiniz siyah beyaz etekler size elegan bir görüntüyü sağlayacak.

Siyah Beyaz Etek Kombinleri

Siyah beyaz etekler nasıl kullanılmalı

İki renkli etekleri kullanırken dikkat etmeniz gereken konular var. Siyah beyaz eteklerde ayakkabınız her zaman siyah olmalı. Baskın ton siyah görüneceğinden, renk kırılması yaşamamak adına siyah ayakkabılar şıklığınızı dengede tutacak.

Siyah Beyaz Etek Kombinleri

Bununla birlikte siyah beyaz eteklerin üst grup tercihleri de muhakkak tek renklerden yana olmalı. Asla desenli bir gömlek ya da ceketi bu eteklerle kullanmamalısınız. Şalınızın ya da eşarbınızın da tek renk olması, şıklığınızı bütün bir şekilde sağlayacaktır.

Siyah Beyaz Etek Kombinleri

Günlük giyimde ve davette kombin detayları

Siyah beyaz renkler dediğimizde maskülen bir imaj akla gelse de, siyah beyaz etekler zarif ve gösterişli bir stilin de adresi olacak. Gündüz bir programda bu etekleri tercih ettiğinizde babetler ve soft renkler kombininize eşlik edebilir. Eğer tercihiniz özel bir programda giymek ise, stiletto siyah ayakkabılar, clutch çanta ve ışıltılar takılar gecenizi kurtaracak bir kombin olacak.

Siyah Beyaz Etek Kombinleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *