Yaz İçin Holden Terlik

Yaz İçin Holden Terlik

İsabel Marant Holde Terlik Modeli

Terlik yaz sıcaklarında tercih edilen önemli bir aksesuar. Günlük giyimde ya da yaz tatilinde terlik tercih edenlerimizin sayısı ise had safhada. Yazın evde, çarşıda, sokakta, sahilde, plajda terlik kullanmak ayaklarınızın sağlığı ve özgürlüğü için vazgeçilmez bir tutkudur. İsabal Marant terlik rahatlığını seven herkes için, Holden adını verdiği tasarımları ile bu sezonun trendi oldu.

Terlik deyip geçmeyin, bizim kadim kültürümüzde çarıktan takunyaya, bugün ise sandalet ve terliğe ayrı bir önem verilmiştir. “Yaramazlık yaparsanız terliği yersiniz” ironisi de cabası.

İsabel Marant Holden Terlik Modeli

Terlik artık sokak modasının da olmazsa olmaz bir parçası. Artık tasarımcılar News moda olarak algıladıkları dünya sandalet ve terlik kültürünü de kombinlerinde sık sık yer veriyor. Şimdi de İsabel Marant’ın, Holden adını verdiği terlikler trendy durumunda.

Moda bloggerlerının da dikkatinden kaçmayan ve “Hit” olarak tanımlanan bu terlikler, gerçekten de görülmeye değer. Henüz terlik havaları geçmeden dolabınıza siz de bir holden terlik ekleyin.

İsabel Marant Holde Terlik Modeli

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *