Voi Coffee; Hem İstanbul Hem İzmir’de

Voi Coffee; Hem İstanbul Hem İzmir’de

Voi Coffee Roasters Kahve

Lezzetli tatlılar, mis gibi taze demlenmiş kahveler, göz alıcı sunumlar, şık iç dekorasyonlar… Güzel bir akşam için, ya da keyifli bir hafta sonu için tüm bu bileşenlerin bir araya geldiğini düşünün. Siz de hayır diyemezdiniz değil mi? Voi Coffee Roasters tam olarak böyle bir işletme. İstanbul’un en merkezi noktalarında ve Alaçatı’nın keyifli duraklarında yer alan bu mekan, kahve sevmeyenleri bile kendisine çeken cinsten bir yer.

 Voi Coffee Roasters Bahçe

Mekan tasarımından menü içeriğine alabildiğine özgün bir mekan

Kahve sevmeyenleri bile kendisine aşık eden bir mekan olan Voi’de farklı içerikte ve lezzette kahve deneyimlemek mümkün. Yabanmersinli-çikolatalı mochadan, red-velvet latte’ye, detoks çaylarından, smoothielere kadar birçok içecek seçeneği menüde kendisine yer buluyor.

Voi Coffee Menü

Kahve ya da çay eşlikçisi lezzetli tatlılar da bu mekanda öne çıkan güzelliklerden. Tatlısını yerken vicdan azabı çekmek istemeyenler için fit tatlılar, “kalorileri değil, lezzetleri” saymak isteyenler için cheesecakeler, pastalar ve kekler karşılaşabileceğiniz seçeneklerden yalnızca birkaçını oluşturuyor. Hafif açlıkları bastırmak için birebir olan sandviçler ve salatalar ile kruvasan ve poşe yumurtalar da burada bulabilecekleriniz arasında yer alıyor.

Voi Coffee İç Mekan

Farklı lokasyonlarda aynı kalite

Voi Coffee İstanbul ve İzmir’İn güzide noktalarında, aynı kalite ve özgünlükteki mekanlarıyla ziyaretçilerini ağırlıyor. İstanbul’da Bağdat Caddesi, Teşvikiye ve Etiler’de yer alan mekan, İzmir’de de Alaçatı ve Alsancak’da şubelere sahip.

Voi Coffee İç Mekan Dekor

Mekan tasarım olarak da bir hayli ilgi çekici… Fotoğraf çekmek ve çekilmek için de birebir olan işletmede keyifli vakit geçirmek adeta kaçınılmaz hale getirilmiş. Hepsi birbirinden güzel ve şık olmasına karşın, özellikle Etiler’deki şube Voi Central mekan tasarımı olarak göz kamaştırıyor.

Voi Coffee Bahçe

Muhteşem dış mekanı, şık iç dizaynı ve rahat koltuk ve keyifli köşeleri ile mutlaka ziyaret edilmesi gerekenler listesine bir an önce almanız gereken bir yer…

Voi Coffee Roasters Kahvaltı

Elbette mekan bu kadar güzel ve bu kadar merkezi olunca da ziyaretçi sayısı bir hayli yüksek oluyor. Özellikle hafta sonları geniş bir kalabalığı ağırlayan işletmeye gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız oldukça faydalı olacaktır.

Voi Coffee Roasters

Voi Coffee Roasters İletişim:

İstanbul

  • Voi Central Adres: Etiler Mahallesi, Bebek Dağı Sk. 23-19, 34342 Beşiktaş/İstanbul
  • Voi Teşvikiye Adres: Teşvikiye, Ihlamur Nişantaşı Yolu Sk. NO 30, 34365 Şişli/İstanbul
  • Voi Cadde Adres: Suadiye Mah. Bağdat Cad Mücahit Sok. Bahar Apt. No:5 Dükkan:1 34740 Kadıköy

Voi Coffee Kahvaltı

İzmir

  • Voi Alaçatı Adres: Alaçatı Mahallesi 2000. Sokak No:2/9 Çeşme Alaçatı İzmir
  • Voi La Cigale Adres: Kültür Mahallesi Alsancak Mahallesi Fransız Kültür Merkezi Cumhuriyet Bulvarı Konak / İzmir

Makan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir