Uzun Elbiseleri Sonbaharda Kullanma Klavuzu

Uzun Elbiseleri Sonbaharda Kullanma Klavuzu

Sonbahar Tesettür Elbise 2020

Nasıl geçtiğini anlamadığımız ilkbahar-yaz mevsiminden sonra sonbahara büyük bir heyecanla merhaba dedik. Zor günleri geride bırakırken sonbaharın gündeminde yeni mevsimle yeni normale geçiş yapmak var.

Yeni normale hızla adapte olurken ne giyeceğine bir türlü karar veremeyenlerin gündeminde ise uzun elbiseler var! Kurtarıcı niteliğinde olan uzun elbiseler sonbaharın en sevilen parçası oluyor. Peki uzun elbiseler hangi parçalarla kombinlenir, hangi aksesuarlarla tamamlanır? Tarzınız ne olursa olsun kusursuz elbiselerle harika kombinlere imza atmanın peşine düşün.

Tesettür Uzun Elbise Kombini 2020

Mango Elbise
Mango Pardesü
Mango Çizme
Mango Çanta
Armine Şal

Desenli Uzun Elbiselerle Parizyen Görünüm

Sonbaharın romantik ruhunu yansıtan en iyi stil belki de Fransız kadınlarının ilham kaynağı olduğu gösterişten uzak Parizyen stil… Desenli ve akışkan kumaşların hakim olduğu elbiselerle klasiğin zamana yenilmeyen zarif duruşunu sonbahar gardıroplarına taşıyabilirsiniz. Bu stili taçlandırmak için ihtiyacınız olan zarif çizmeler ve gösterişten uzak ama ışıltısıyla göz alan takılar.

Tesettür Uzun Triko Elbise Kombini 2020

Mango Elbise
Mango Ceket
Mango Bot
Mango Çanta
Armine Şal

Triko Elbiselerle Sıcacık Bir Görünüm

Sonbaharın serin esen rüzgarlarıyla gardroplarımızda başrole geçiş yapan trikoların en çok yakıştığı parça ise elbiseler oluyor. Yumuşacık dokuları ve doğal tonlarıyla kombinlerin vazgeçilmezi olan triko elbiseleri salaş ceketler ve botlarla kombinleyin.

Tesettür Uzun Desenli Elbise Kombini 2020

Mango Elbise
Mango Ceket
Mango Bot
Mango Çanta
Armine Şal

Puantiyelerle Romantik Sonbahar Görünümü

Ne soğuk ne de sıcak diyebileceğimiz sonbahar günleri tam bir geçiş mevsimi. Yaz mı yoksa serin sonbahar mı karar veremediğimiz günlerde yazlık trençkotlarla uzun elbiseleri bir araya getirebilir ve ısı dengenizi koruyabilirsiniz. Bu dengeyi sağladıktan sonra stil dozunuzu yükseltmek için şık deri botlardan yardım alabilirsiniz.

Yorumlar

“Uzun Elbiseleri Sonbaharda Kullanma Klavuzu” için bir cevap

  1. Elif dedi ki:

    Kısa deri ceketler için kombin önerisi rica etsem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir