Tuğba Tekin’in İkonik Stilinden Neler Öğrendik?

Tuğba Tekin’in İkonik Stilinden Neler Öğrendik?

Tuğba Tekin Kıyafet Stili

Yalnızca bir çiçekli etek, salaş gömlek ve konforlu terliklerle Tuğba Tekin stiline sahip olmak mümkün mü? Yoksa, ikonik tavırlar yakalama konusunda sınırları zorlayan, sıradan bir aksesuarla bile kombinini yıldızlaştırmayı başaran fenomen ismin stili için daha fazla mı gerekli?

Doğal ve sofistike görünüme ayrı bir boyut kazandıran öncülerden Tuğba Tekin, bu haftaki yazımızda merceğimiz altında. Gelin, özgür ruhunu özgün stiliyle bütünleştiren Tuğba Tekin’in (@ilaveten) stilinden neler öğrendik? açığa çıkaralım.

Tuğba Tekin Kıyafet Stili

Şehirli Görünüme Alternatif Çiçekler

Dünyanın merkezine çiçek desenli tasarımları alsak nasıl olur? Bu sorunun cevabı tam olarak Tuğba Tekin’in kombinlerinde gizli. Etnik ve geleneksel çiçeklerin serpiştirildiği etek tasarımlarını demode tavrından kurtaran fenomen isim, şehirli bir görünüme imza atmanın sırrını biliyor. Tuğba Tekin, bol salaş kazakların trend tavrını, karakteristik ayakkabıların ve elinde taşıdığı çantasının modern duruşunu kullanıyor.

Tuğba Tekin Kıyafet Stili

Renklerin Cazibesi

Renklerin cazibesini kullanmak Tuğba Tekin’den sorulur! Yeşiller, pembe, turuncular… Hayatı yeniden anlamlandırmada renklerin enerjisini kullanan fenomen isim, günlük hayatın sıkıcı kombinlerinden dem vurmuyor. Gerekirse yeşille pembeyi birarada kullanıp romantik silüetlere yeri geldiğinde ise turuncuyla beraber metalik grileri kullanıp fütüristik tavırlara imzasını atıyor.

Tuğba Tekin Kıyafet Stili

Desenler Asla Utandırmaz

Desenlerle aşırı doz cool kombinler yakalayan Tuğba Tekin, özgür ruhunu dinamizle bütünleştiriyor. En basit deseni bile kombinlerken yaşadığımız telaşı asla yaşamayan fenomen isim, desenin her halini cesurca kargaşa derdi yaşamadan kullanıyor. Baştan aşağı kullanılan özgün desenler bir dönemde değil bir bedende toplanıyor.

Tuğba Tekin Kıyafet Stili

Aksesuarın Gücü

Sıradanlığa asla papuç bırakmayan Tuğba Tekin, aksesuarların gücünü stilinde vurguluyor. Gömlek yakasına iliştirdiği kocaman bir fiyonk, şık bir tulumun yakasına dahil ettiği gül, tek bir ayrıntıyla ikonik duruşa nasıl geçiş yapılır gözler önüne seriyor.

Tuğba Tekin Kıyafet Stili

Marjinal Terlikler

Demode etiketini yiyip kullanımdan kalkan terliklerin, en marjinal tavırları Tuğba Tekin’in vazgeçilmezleri. Anında rüküş damgası yapıştıran yorumlar aldırmadan stilin ikonik acısını çıkaran isim, daimi rahatlığa teşebbüs ediyor.

Tuğba Tekin Kıyafet Stili

Muhteşem Anne

İnstagram sayfasındaki paylaşımlarıyla renkli ve ikonik stilini keşfettiğimiz Tuğba Tekin’in, muhteşem bir anne oluşu da apaçık ortada. Her paylaşımıyla tam bir anne-kız neşesi sergileyen ikili yüzlerde kocaman bir mutluluk bırakıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Tuğba Tekin’in İkonik Stilinden Neler Öğrendik?” için bir cevap

  1. Fatma Yılmaz dedi ki:

    Çok güzel bir yazı olmuş. Elinize sağlık…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir