Trend Alarmı: Kriket Kazaklar

Trend Alarmı: Kriket Kazaklar

Kriket Kazak Modası 2014

Her sezon farklı trendler tasarımcıların kaleminden bize ulaşıyor. İşte yeni bir trend alarmı zamanı daha…

Özellikle bahar akşamlarında tercih edeceğiniz kriket kazaklar bu mevsimlerde tam da tercih edilebilecek bir şıklıkta. Sezona yeni girdiğimiz şu aylarda tüm trendleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Gelin bugün hep birlikte kriket kazakları inceleyelim.

Spor bir stil her sezon çoğu hanımın tercihi olmakta. Spor ve elegan bir şıklık tercihinizde sezon trendi kriket kazakları şık eteklerinizle kullanmaya ne dersiniz. Özellikle tasarımcıların ilhamı olan spor stil imajı 2014 İlkbahar yaz sezonunda en şık modellerle gardroplarımızda yer alacağa benziyor.

Kriket Kazak Modası 2014

Vintage akımın şıklığında adeta parlayan kriket kazaklar bu sezonun en dikkat parçalarından. Chanel‘in 2014 Resort koleksiyonunda özellikle bu trende rastlamaktayız. Ayrıca tüm markaların yeni sezon koleksiyonunda farklı renklerle karşımızda çıksa da bu yaz hepimiz kriket kazakları çok seveceğiz.

En çok tercih edilen kriket kazaklar beyaz ve krem tonlarında V yakalı olarak tasarlanarak yaka kenarlarında geometrik çizgilerle karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte beyaz renk öncelikli tercih edilse de farklı tonları da görmemiz mümkün. Bu yaz ve 2015 Sonbahar Kış koleksiyonunda bu trendi daha çok göreceğimizi şimdiden söyleyebiliriz.

Kriket Kazak Modası 2014

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir