Trend Alarmı: Kimono

Trend Alarmı: Kimono

Kimono ile Kombin Önerileri

Kimono: Topshop, Çanta: Dorothy Perkins, Ayakkabı: Miu Miu

Tesettürlü kadınlar için her zaman önerimiz; rahat ve üzerine oturmayan kıyafetler giymelerinden yana. Hem tesettürün ruhuna uygun, hem beden hatlarınızı belli etmeyecek bir kıyafet istiyorsanız, en önemli trendler arasında olan kimonoları tercih edebilirsiniz. Bohem ve etnik bir stili de ifade eden kimonolar adeta alarm veriyor.

Kimono ile Kombin Önerileri

Kimono: Topshop, Eşarp: Aker, Çanta: Tory Bruch

Kimonolarda renkler ve desenler iddialı ve ilgi çekici. Hareketli bir görünüme sahip olan kimonoları kombinlerken, diğer tüm parçaları sade ve desensiz modellerden yana seçmelisiniz. Özellikle püsküllü ve desenli kimonolar farklı renklerde karşımıza çıkıyor. Rahat şıklığında adresi olan kimonoları, denimlerle kombinleyebileceğinizi de unutmayın!

Kimono ile Kombin Önerileri

Kimono: Topshop, Çanta: Dolce & Gabbana, Ayakkabı: Kate

Salaş ve bol görüntüsü ile Kimonolar size trendy bir görünüş kazandıracak. Fazla kilolarını kamufle etmek isteyenler için de kurtarıcı parçalar arasına giren kimonolar günlük yaşamda rahatlık sunacak.

Kimono ile Kombin Önerileri

Kimono: Topshop, Çanta: Burberry, Ayakkabı: Miu Miu

Lahana gibi kat kat giyinmeyi sevenler içinde kimonaları önerebiliriz. Rahat bol bir pantolon, dizlere kadar uzanan şık bir tunik, uzun bir kimono ve kolyelerle kat kat giyinmek isteyenlere önerimiz olabilir.

Kimono ile Kombin Önerileri

Kimono: Topshop, Çanta: River İsland, Şal: Kayra

Yaptığımız kombinlerin size ilham kaynağı olacağını düşünürsek; trend alarmı veren kimonoları siz de muhakkak denemelisiniz

2 Trackbacks

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *