Sezonun Yeni Gözdesi: Püsküller

Sezonun Yeni Gözdesi: Püsküller

Püskül Trendi

2014-2015 sonbahar kış trendlerinin üst sıralarında yerini alan püsküller nasıl giyilir, nasıl kombinlenir? Püskül trendi ile ilgili tüm detaylar Yesiltopuklar.com’da!

Yeni sezonun yükselen trendi püsküller 1920’li yıllara geri götürüyor. Nostalji sevenler için bir tutku haline dönüşecek olan püskül trendi dosyasını şimdi sizler için açıyoruz!

Püskül Trendi

Şimdi Yesiltopuklar.com önerilerine kulak vererek Muhteşem Gatsby filminin kıyafetlerinden esinlenip püskül trendini mercek altına alıyoruz. Özellikle püskül detayını sevip, bir türlü nasıl kombinleyeceğini bilemeyenlere stil önerileri sunuyoruz. Gelin şimdi birlikte inceleyelim…

Püsküllü Eşarp Modelleri

Püsküller Eşarp ve Şallarda Altın Çağını Yaşıyor

Şal kullanımının yaygınlaşması ile birlikte püsküller yaşamımıza etkili bir giriş yapmıştı. Şalların kenarlarından sarkan püsküllere gözlerimiz aşina oldu ve hatta vazgeçilmez parçamız haline geldi. Şimdi ise buna bir de eşarplar ekleniyor! Evet, yanlış duymadınız bu yıl kare eşarp kenarlarında da bol bol püskül detayı göreceğiz. Özellikle etnik desenli eşarplarda kullanılan püskülleri biz çok sevdik. Böyle bir eşarbı nasıl kombinlemeli derseniz hafta sonu ya da casual kombinlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu eşarplarla çok daha cool bir görünüm elde edeceğinizden eminiz.

Püsküllü Çanta Modelleri

Püskül Trendi Çantalara Sıçradı

Elbiseler, eşarplar, bluz ve gömlekler, hırkalar ve daha pek çok parçada gördüğümüz püsküller çantalara da sıçradı!

Kabına sığmayan trend olarak yorumladığımız püsküller, sırt çantalarından portföylere kadar her türlü çantayı bulup çoktan yerleştiler.

Püsküllü Ayakkabı Modelleri

Püskül Detaylı Benzersiz Ayakkabılar

Valentino, Roberto Cavalli ve Michael Kors koleksiyonlarında sıklıkla kullanılan püsküller farklı formlara bürünerek yaşamın her alanına sıçramayı başarıyor.

Ayakkabılarda kullanılan püskül detayı asi ama bir o kadar da sofistike bir görünüm yakalamamızı sağlıyor.

Püsküllü Aksesuar Modelleri

Aksesuarlarda Püskül Çılgınlığı

Kap ve triko kolları ve elbise-etek uçlarında kullanılan püsküller bununla sınırlı kalmayıp, kolyelerden küpelere, eldivenlerden yüzüklere kadar hemen hemen her aksesuarda karşımıza çıkıyorlar.

2014-2015 koleksiyonlarında sıkça rastladığımız püskül detayı, trend giyimi tercih edenler için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.

Nasıl Kombinlemeli: Püskül Trendi

Püskül Detaylı Tesettür Kombinler

Stella McCartney koleksiyonundan seçtiğimiz püskül detaylı kap, kombinin ana parçasını oluşturuyor. Kazayağı desenleri, püskül detayları ile tek başına şıklık oluşturan böylesine iddialı bir kapı yine kazayağı desenlerine sahip bir çanta ile kombinledik. Neden mi? Çünkü bu yıl püskül trendinin yükselişte olmasının yanısıra karmaşık desen trendi de azımsanamayacak kadar sık karşılaştığımız bir trend.

Püskül Detaylı Tesettür Kombinler

Sofistike bir şıklık arayışında olanlar için oldukça ideal bir kombin hazırladık. Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak olan püsküllü kap casual bir şıklı oluşturuyor. Lacivert ve taba tonlarının birliktelinin nasıl güzel bir sonuç verdiğini görmemek mümkün değil.

Püskül Detaylı Tesettür Kombinler

Bluz, triko ve kazaklar bu yıl püskül akımına emanet! Evet senenin dikkat çeken püskül trendi bu yıl özellikle trikolarda kendini gösteriyor. Biz de bu kombinimizde püskül detaylı bir trikonun nasıl kombinlenebileceğini vurgulamak istedik. Dar kesim bir kalem etek ve yine püskül detaylı bir çanta ile kusursuz birlikteliği yakaladık.

Püskül Detaylı Tesettür Kombinler

Kürk ve püskül! İste bütün mesele bu… Eğer şık bir davete katılacak olsak bu trendi kıyafetlerimize nasıl yansıtırız sorusunu sorusunu soranlar hemen böylesine şık bir kombin hazırlasın!

Yorumlar

“Sezonun Yeni Gözdesi: Püsküller” için 2 cevap

  1. […] Püskül detaylı ürünler 2015 trendlerinin başında geliyor. Ralph Lauren de kendi klasik çizgisini bozmadan kullandığı püskül detayını başarıyla gözler önüne getirmiş. Pançoda, pantolonda, elbisede ve paltolarda gördüğümüz bu püsküller, 2015 trendini fazlasıyla yansıtıyor. Sizde püsküllü bir ürün alarak 2015 trendini yakalayabilirsiniz. […]

  2. […] nev-i şahsına münhasır stili olan retro renkleri, baharlık derileri, bol paçaları ve püskül trendini yeniden hayatımıza nasıl sokarız? İşte […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir