Trend Alarmı: Beyaz Gömlekler

Trend Alarmı: Beyaz Gömlekler

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Beyaz gömleği olmayan var mı? Her sezonun vazgeçilmez parçası olan beyaz gömlekleri şimdi değerlendirmenin tam zamanı. Özellikle tunik tarzında olan beyaz gömlekler bu sezonun trendleri arasında.

Sıcak yaz günlerinde beyaz renkli kıyafetleri tercih etmenizi öneriyoruz. Eğer sizinde hala beyaz gömleğiniz yoksa alışveriş listenize eklemeyi unutmayın.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Denimlere en çok yakışan gömlek rengi, bize göre beyaz. Beyaz gömlek ve denim pantolon ikilisinde birçok kombin alternatifi oluşturabilirsiniz. İstediğiniz renk eşarp, ayakkabı ve çanta seçme özgürlüğünü bu ikili ile yaşayabilirsiniz. Tabi her bir parçayı farklı renklerden seçmek yerine, eşarp ve ayakkabınızı aynı tonlardan seçerek kombininizde bir uyum yakalayabilirsiniz.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Sezonun bir diğer trendlerinden olan orkide moru bu yaz birçok parçada karşımıza çıkacak. Bizden size bir stil önerisi, orkide moru bir çantayı birçok kombinde kullanabilirsiniz. Biz de beyaz gömlek ve denim pantolon ikilisinde orkide morunu tüm kombinlerimizde tercih ediyoruz.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Yaz havasının iyiden iyiye hissedildiği şu günlerde muhakkak acil anlarınız için aklınızda iki üç kombininiz olsun. Bir anda dışarı çıkmak zorunda kaldığınızda ne giysem diye düşünmek bile zaman kaybı yaşatabilir. İşte böyle giy çık günlerinde siz de beyaz uzun gömleklerinizle kotlarınızı kombinleyebilirsiniz.

Yorumlar

“Trend Alarmı: Beyaz Gömlekler” için bir cevap

  1. […] Beyaz gömlekler tüm hanımların en önemli kıyafeti. Birçok kombinde kullandığımız beyaz gömlekler, çalışan hanımlar için kurtarıcı parçalardan. Bu sezon beyaz gömleklerde klasik dik yakalı modeller öne çıkan tasarımlar arasında yer alıyor. Beyaz gömlekler her kombinin joker elemanı adeta. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir