Ofis Şıklığınızın İçin 7 Bahar Trendi!

Ofis Şıklığınızın İçin 7 Bahar Trendi!

Çalışan hanımlar için ofis stili öncelikli konuların başında gelir. Peki ofis şıklığınızda trendy bir görünüşün için uygulamanız gereken bahar trendleri neler biliyor musunuz? Her yeni sezon trendini, ofis stilinizde uygulayamayacağınız gibi, kendi şıklığınızı da en iyi yansıtacak doğru parçaları seçmeye de özen göstermelisiniz.

Bahar Trendi Pastel Tonlar

1. Pastel tonlar özel renklerdir.

Renkler kıyafet seçimlerinizde çok önemlidir. Ofis şıklığı deyince minimal formlardaki şık tasarımlar ilk akla gelmelidir. Tasarımlardaki zarif duruş kadar renkler de bir hayli önemlidir. Mesela pembe hanımların gözde rengidir. Ofis şıklığınızda şeker pembesi yerine, soft tonlardaki pudra tonlarını tercih edebilirsiniz.

Bahar Trendleri Blazer Ceketler

2. Elbiselerinizle blazer ceketleri kombinleyin.

Elbiseler biz hanımlarım favori kıyafeti. Tek parça kullanım kolaylığından dolayı tesettürlü hanımların ilk tercihlerinden. Sizler de zarif elbiselerinizi blazer ceketlerle kombinleyerek ofis şıklığınıza farklı bir boyut getirebilirsiniz.

Bahar Trendleri Takimlar

3. Takımlar her sezon favoriler arasında.

Takımlar deyince uzun etek ceketler, ya da bol pantolonlar ve uzun ceketler ilk akla gelir. Bahar mevsimi ile birlikte ofis stilinizde takım elbiselere de yer açın. Bu sezon takım elbise modellerinde maskülen dokunuşlar, öne çıkan detaylar arasında. Güçlü omuzlar, ve zarif dokunuşlar takımlarda öne çıkan parçalar arasında geliyor.

Bahar Trendi Beyaz Gömlekler

4. Beyaz gömleklerle şık kombinler

Beyaz gömlekler tüm hanımların en önemli kıyafeti. Birçok kombinde kullandığımız beyaz gömlekler, çalışan hanımlar için kurtarıcı parçalardan. Bu sezon beyaz gömleklerde klasik dik yakalı modeller öne çıkan tasarımlar arasında yer alıyor. Beyaz gömlekler her kombinin joker elemanı adeta.

Bahar Trendi Oxford Gömlekler

5. Oxford gömlek elbiseler sizinle olsun

Oxford gömlek elbiseler yeni sezonla birlikte öne çıkan trendler arasında. Sizler de rahat formlardaki uzun oxford uzun şık gömlekleri pantolonlarla kombinleyebilirsiniz.

Bahar Trendi Pileli Etekler

6. Pileli etek trendini ofis stilinizde yakalayın

Özellikle 2014 İlkbahar Yaz sezonunda pileli etekler en çok sevilen trendlerin başında geliyor. Ofis şıklığınızda bu trende yer vermeye ne dersiniz? Uzun pileli etekleri beyaz gömlekleriniz kombinleyebilirsiniz. İster kalın pile, ister ince pile bu sezon muhakkak edinmeniz gereken önemli parçaların başında geliyor.

Bahar Trendi Ceket Kombinleri

7. Ceket yeleklerle özel bir stile imza atın

Yeni sezonla birlikte ceketlerdeki tasarımlarda da şık trendler öne çıkıyor. Eğer vintage bir akımın etkisinde bu sezon kaldıysanız ceket yelekleri deneyebilirsiniz. Özellikle geniş paçalı bol pantolonlarla, kalın metal düğmeli ceket yelekleri kombinleyebilirsiniz.

Yorumlar

“Ofis Şıklığınızın İçin 7 Bahar Trendi!” için bir cevap

  1. […] duruşunuzu koruyu aynı zamanda da cool bir havaya sahip olmak ister misiniz? Ofis şıklığı için işte bu iki sihirli kelime yeterli olacaktır. Ofis ortamında ciddiyetten yana olamak […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir